پرش به محتوا

آموزش بازی استار اطلس؛ چگونه از Star Atlas کسب درآمد کنیم؟ + ویدیو

استار اطلس (Star Atlas) یک بازی بلاکچینی مدل کسب درآمد در سبک MMO است. محیط کلی و اتفاقات داخل این بازی در فضا انجام می‌شود. بازی استار اطلس دارای گرافیکی بسیار قوی است و این موضوع را می‌توان به محض ورود به سایت آن مشاهده کرد. در این بازی کاربران باید به صورت آنلاین تیم تشکیل دهند و با یکدیگر به رقابت بپردازند. بازی استار اطلس روایتگر داستانی در سال ۲۶۲۰ است که در آن بازیکنان با ایفای نقش کاراکترهای این بازی، به کاوش در فضا می‌پردازند، در مشاغل مختلف مشغول به کار می‌شوند، تیم تشکیل می‌دهند و به استخراج منابع طبیعی در سیاره‌های مختلف می‌پردازند. بازی Star Atlas هنوز به طور کامل راه‌اندازی نشده است و کاربران در حال حاضر فقط می‌توانند در مینی گیم‌های آن مشارکت داشته و کسب درآمد کنند. در این ویدیو، ما به آموزش بازی استار اطلس می‌پردازیم و نکات تکمیلی مربوط به این بازی را توضیح می‌دهیم. همچنین می‌توانید برای اطلاع از نقشه‌راه، سرمایه‌گذاران، آشنایی با تیم سازنده و نحوه خرید، فروش و نگهداری از توکن‌های بازی استار اطلس، مقاله زیر را مطالعه کنید. با ایده خبر همراه باشید.

آموزش بازی استار اطلس

موضوعاتی که در ویدیو مطرح شد:
مقدمه (۰۰:۰۰ تا ۰۰:۳۵)آموزش شروع بازی و معرفی سایت استار اطلس (۰۰:۳۵ تا ۷:۰۵)معرفی قسمت‌های Home و Leaderboards (۷:۰۶ تا ۱۴:۰۷)معرفی مارکت پلیس بازی (۱۴:۰۸ تا ۲۳:۴۵)معرفی قسمت‌های فهرست دارایی کاربران (Inventory) و Faction Fleet (۲۳:۴۵ تا ۳۰:۳۶)آموزش نحوه خرید کاراکترهای بازی (۳۰:۳۷ تا ۳۶:۰۷)آموزش نحوه کسب درآمد از قسمت Faction Fleet (۳۶:۰۸ تا ۵۳:۲۳)معرفی توکن‌های ATLAS و POLIS (۵۳:۲۴ تا ۵۴:۵۹)صحبت‌های پایانی (۵۵:۰۰ تا آخر)
بازی Star Atlas یک متاورس مجازی است که داستان آن مربوط به سال ۲۶۲۰ است. در این سال سه جناح (Factions) بزرگ پدید آمده‌اند که بازی استار اطلس نوع فعالیت و زندگی این ۳ جناح را روایت می‌کند. جناح اول MUD نام دارد که توسط نوع بشر اداره می‌شود، منطقه ONI توسط یک کنسرسیوم نژادهای بیگانه و جناح سوم Ustur است که توسط ربات‌ها کنترل می‌شود.
این ۳ جناح‌ در بازی استار اطلس همواره برای بدست آوردن منابع، تسخیر سرزمین‌های مختلف و سلطه سیاسی با یکدیگر مبارزه می‌کنند. بازیکنان در این بازی به عنوان یک شهروند در یکی از این ۳ جناح فعالیت می‌کنند و در نتایجی که جناح آنها بدست می‌آورد، تاثیر‌گذار هستند. بازیکنان با پیوستن به یکی از جناح‌ها و فعالیت در آنها از بازی پاداش دریافت می‌کنند. بازی استار اطلس و توکن‌های این بازی بر بستر شبکه بلاکچینی سولانا ایجاد شده‌اند که به‌دلیل توان بالای عملیاتی این شبکه و کارمزد بسیار پایین تراکنش‌ها در آن می‌تواند نمونه‌ای موفق از یک بازی بلاک چینی را به نمایش بگذارد.
منبع: staratlas.com
بازی استار اطلس ترکیبی از تکنولوژی بلاکچین و بازی‌های سنتی است و در هر کدام از این بخش‌‌ها ویژگی‌های متعددی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در ادامه ویژگی‌های Star Atlas در هر دو بخش را بررسی می‌کنیم.
در حوزه بلاکچین
استفاده از توکن‌های اطلس (ATLAS) و پولیس (POLIS) برای پاداش‌دهی و مشارکت در فرایند‌های حاکمیتیاستفاده از توکن‌های بی‌همتا (NFT) برای انتقال مالکیت در بازیفرایند ماینینگ درون بازی بر اساس نوع زمین‌هااستفاده از قراردادهای هوشمند حین اجرای بازی‌هاایجاد بازی بر بستر شبکه سولاناهمکاری با صرافی غیرمتمرکز Serum و فراهم کردن امکانات حوزه دیفای مانند امکان وام‌دهی و وام‌گیری، ییلد فارمینگ و کسب درآمد از استخرهای تامین نقدینگی در بازیاستفاده از بازارساز‌های خودکار (AMM) در بازیایجاد مارکت پلیس یا بازار خرید و فروش مستقیم دارایی‌های NFTاستفاده از فرایندهای حاکمیتی برای پیشبرد آینده بازی

در قسمت مکانیسم‌های بازی
اکتشاف در فضا به سبک استراتژی کنترل زمین و قلمروکنترل ناوگان و طیف گسترده‌ای از کشتی‌های فضاییعملیات استخراج منابعانجام ماموریت‌های مختلف توسط بازیکنان نبرد بازیکن با یکدیگریافتن مهارت برای انجام شغل‌های مختلف با استفاده از تجهیزات تخصصیاستفاده از موتور بازی‌سازی Unreal Engine 5
 ژانر‌های مختلف در بازی استار اطلس
منبع: sensoriumxr.com
بازی Star Atlas سعی کرده است با استفاده از چندین ژانر در این بازی، جذابیت آن را افزایش دهد و طیف وسیعی از بازیکنان را به این بازی جذب کند. محیط بازی استار اطلس در فضا است و بازیکنان می‌توانند در آن وسعت بسیار وسیعی را برای بدست آوردن منابع ارزشمند آن کاوش کنند، در نبردهای بازیکن در مقابل بازیکن (PVP) و بازیکن در مقابل محیط (PVE) شرکت کنند تا دارایی‌های درون بازی را به صورت توکن‌های بی‌همتا به دست آورند و آنها را در بازار این بازی به فروش برسانند. بازی Star Atlas قصد دارد با استفاده از مکانیسم‌هایی مانند کاوش و استخراج منابع درون بازی، شرکت در مبارزات، استفاده از تکنولوژی بلاکچین به منظور گسترش شبکه خود و پاداش‌دهی به بازیکنان، از مکانیسم‌های مختلف برای جذب کاربران استفاده کند. در ادامه استراتژی‌های مختلف در این بازی را بررسی می‌کنیم.

استراتژی اصلی (Grand Strategy)
بازی Star Atlas در یک کیهان یا کهکشان بسیار بزرگ ایجاد شده است که به بازیکنان اجازه می‌دهد با استفاده از استراتژی‌های خود، مسیرهای تجاری خود را در این کیهان ایجاد کنند. بازیکنان با استفاده از استراتژی‌های تهاجمی و تدافعی می‌توانند دشمنان خود را از بین ببرند، امپراتوری بین کهکشانی خود را ایجاد کنند و با حفظ جایگاه خود در کهکشان پاداش‌های ارزنده‌ای دریافت کنند. این نوع استراتژی بسیار پیچیده و از چندین لایه مختلف تشکیل شده است.
استراتژی اکتشاف
اکتشاف دارایی‌های مختلف در اکوسیستم Star Atlas یکی از راه‌های کسب درآمد در این بازی است. بازیکنان می‌توانند با کاوش در کیهان دارایی‌های ارزشمندی که در این فضای گسترده وجود دارد را به دست آورند. در این مدل بازی، بازیکنان در نقش اول شخص کابین فضاپیمای خود یعنی خلبان قرار دارند و با سفر به نقاط مختلف فضا به اکتشاف منابع موجود در اکوسیستم استار اطلس می‌پردازند.
بازیکنان می‌توانند منابع مختلفی را که در طول ماجراجویی فضایی‌شان به دست می‌آورند، از طریق بازار داخل بازی به‌فروش برسانند. این مدل از بازی مخصوص بازیکنانی است که علاقه چندانی به انجام مبارزات ندارند و ترجیح می‌دهند از ماجراجویی در فضای استار اطلس به کسب درآمد بپردازند.
در حالت اکتشاف، بازیکنان می‌توانند کنترل سفینه فضایی خود را به دست بگیرند، به خدمه خود فرمان دهند و از فناوری‌های موجود در دنیاهای دیگر برای یافتن منابع استفاده کنند. همچنین در آینده بازیکنان می‌توانند ماشین‌آلات ماینینگ را در قسمت‌های مختلف بازی به کار بگیرند و با یافتن منابع مختلف و فروش آنها، کسب درآمد داشته باشند.
ژانر نقش آفرینی
اجرای یک عملیات بزرگ استخراج، وظایف جدیدی را از طریق فرآیندهای لجستیکی، عملیات‌های مختلف و مدیریت آنها ایجاد می‌کند و تمام این وظایف را نمی‌توان به تنهایی انجام داد. اینجاست که نیاز به ویژگی نقش‌آفرینی در بازی استار اطلس حس می‌شود. در این قسمت با ارائه فرصت‌هایی برای ایجاد حرفه در دنیای مجازی، بازیکنان می‌توانند تیمی از افراد حرفه‌ای را برای انجام عملیات و کارهای روزانه تشکیل دهند.
در بازی استار اطلس بازیکنان می‌توانند حس واقعی نقش‌آفرینی را تجربه کنند. سناریوی نقش‌آفرینی امکان ایجاد مشاغل بیشماری را فراهم می‌کند که هر کدام از این نقش‌ها می‌توانند در بازی درآمد داشته باشند. مشاغل در این بازی طیف وسیعی از حمل و نقل محموله تا تجارت سنگ معدن در بازارهای بین کهکشانی را برای کاربران فراهم می‌کند. اکوسیستم وسیع استار اطلس نه تنها وسیله‌ای برای امرار معاش، بلکه وسیله‌ای برای لذت بردن از بازی را برای کاربران فراهم می‌کند.
شبیه‌سازی پرواز فضایی
تجربه اول شخص از استفاده از یک سفینه فضایی به شما این امکان را می‌دهد که تمام اقدامات پشت صحنه را ببینید. دریچه گاز را فشار دهید تا وارد فضای ناشناخته گسترده شوید و چشم‌انداز بی‌نظیری از اکتشاف فضایی را تجربه کنید. جدا از بازدید از سکونتگاه‌های مختلف در سراسر کهکشان، از سفینه‌های فضایی در نبردها نیز استفاده می‌شود.
از میان مجموعه‌ای گسترده از سلاح‌ها انتخاب کنید و به مبارزه رو در رو بپردازید. شبیه‌ساز پرواز فضایی Star Atlas با تاکید بر اکتشاف کهکشان، نگاهی اجمالی به زندگی یک کاپیتان سفینه فضایی ارائه می‌کند. برای علاقه‌مندان به جنگ ستارگان، اجرای شبیه‌سازی‌های پرواز فضایی برای کشف فرازمینی‌ها و درگیر شدن در نبردهای مختلف مطمئنا هیجان‌انگیز خواهد بود.
گیم پلی استار اطلس
با ترکیب فناوری بلاک چین و موتور بازی‌سازی Unreal Engine 5، دنیای Star Atlas یک تجربه گیم پلی قوی همراه با تعامل بین کاربران، استخراج، تجارت و غیره را به بازیکنان ارائه می‌دهد. این بازی طیف وسیعی از ویژگی‌های منحصر‌به‌فردی را داراست که در ادامه آنها را معرفی می‌کنیم.
مناطق جناحی (Faction Zones)
در ابتدای بازی، بازیکنان می‌توانند از بین سه جناح انسان‌ها (Humankind)، نژادهای بیگانه (Alien Races) و اندروید یا ربات‌ها (Androids) یکی را انتخاب کنند و به آنها بپیوندند. هر یک از این جناح‌ها مناطق خود را در بازی دارند که بازیکنان با انتخاب آنها در این مناطق افراد خود را تا زمانی که آماده ورود به ناشناخته‌ها و شرکت در جنگ‌ها شوند، پرورش می‌دهند. هر کدام از این جناح‌ها دارای قابلیت‌هایی هستند که کاربران با توجه به آنها می‌توانند یکی از آنها را انتخاب کرده و به آن بپیوندند. در ادامه این ویژگی‌های این ۳ جناح را تشریح می‌کنیم:
معرفی جناح‌های مختلف
منبع: staratlas.com
در حال حاضر، بازیکنان برای شروع بازی استار اطلس باید یکی از ۳ جناح یا فراکسیون موجود در این بازی را انتخاب کنند. هر کدام از این فراکسیون‌ها دارای قابلیت‌هایی هستند که بازیکنان پیش از پیوستن به آنها باید این قابلیت‌ها را بشناسند و مورد بررسی قرار دهند. در ادامه به معرفی جناح‌های بازی استار اطلس می‌پردازیم و قابلیت‌هایی که کاربران با عضویت در هر کدام از آنها بدست می‌آورند، مورد بررسی قرار می‌دهیم.
قلمروی ماد (MUD Territory)
منبع: staratlas.com
قلمرو MUD به گروهی از مردم گفته می‌شود که به منظور ایجاد یک سرزمین جدید در فضا از زمین مهاجرت کرده‌اند. آنها از دانش فنی و تخصص خود به عنوان سلاح کشتار جمعی علیه دو گروه رقیب خود استفاده می‌کنند. قلمرو ماد، توسط انسان‌ها اداره می‌شود و در مجاورت مواد خاصی است که از آنها برای تولید دارایی‌ها مختلف و استفاده در تجارت استفاده می‌شود. 
ویژگی‌های فراکسیون MUD عبارتند از:
 قدرت شلیک آتش (Firepower)سخت‌کوشی (Industrious) 
منابع موجود در فراکسیون ماد عبارتند از:
تنون (Tenon) هیسنیوم (Hicenium) الماس
قلمری اونی (ONI Region)
منبع: staratlas.com
منطقه ONI محل زندگی طیف متنوعی از موجودات بیگانه است که توسط تمدن‌های فرازمینی اداره می‌شود. برای ترساندن دو گروه دیگر، آنها از فناوری و هوش بیولوژیکی استفاده می‌کنند. مزیت اصلی پیوستن به منطقه اونی، دسترسی به مواد خام کلاستر در فضای کنترل‌شده توسط آن‌هاست. این موارد در توسعه فناوری‌های رادار و رادارگریز پیشرفته کاربرد دارند.
ویژگی‌های فراکسیون اونی:
دیپلماتیک (Diplomatic) متکی بر تکنولوژی (Technologica)
منابع موجود در اونی:
جسفر (Jasphorus)طلاChisenic
قلمری اُستور (Ustur Sector)
منبع: staratlas.com
در بخش Ustur، روبات‌های واقعی و پیشرفته بر این جناح مسلط هستند. بازیکنان در این بخش به مواد معدنی کمیاب که در توسعه فناوری رانش‌گر چابک و خط لوله تقویت‌کننده بدنه به‌کار می‌روند، دسترسی دارند.
ویژگی‌های فراکسیون استور:
قدرت بدنیکاوشگری
منابع موجود در استور:
ویسکوویت (Viscovite)دودیلین (Dodiline)لیتیوم 
برای شروع بازی، بازیکنان باید منابع را جمع آوری کنند، اصول بازی را درک کنند، یک سفینه فضایی بدست آورند و یک خدمه فضایی با تجربه را به کار گیرند. پس از آماده شدن برای پرواز به نزدیکترین منطقه جنگی، بازیکنان در نبردهای PVP و PVE شرکت خواهند کرد. در طول نبردها، بازیکنانی که موفق می‌شوند دشمنان خود را از بین ببرند، می‌توانند ثروت دشمنان خود را غارت کنند.
از سوی دیگر ممکن است به تیم بازنده‌ ضربه بزرگی وارد شود. در حالی که بعضی از منابعی که از آنها غارت‌ می‌شود، برای همیشه از دست می‌روند، بازیکنان تیم بازنده باید سفینه‌های خود را تعمیر کرده و یک خدمه فضایی جدید را استخدام کنند تا یک بار دیگر مهارت‌های خود را در برابر سایر بازیکنان در این دنیای فضایی آزمایش کنند.
شرکت در مبارزات
هر سفینه فضایی در استار اطلس به انواع مختلفی از جایگاه‌ها و برجک‌های پرتاب موشک مجهز است. هر سفینه فضایی با منابع تغذیه فعالیت می‌کند و توسط سپرهایی که در اطراف سفینه فضایی هستند، محافظت می‌شود. همچنین در سفینه‌های فضایی از یک سیستم هدایت موشکی استفاده می‌شود که کشتی‌های دشمن را ردیابی می‌کند و قسمت‌های ضعیف کشتی‌های آنها را مورد هدف قرار می‌دهد. کاربران می‌توانند با شلیک‌های بر روی دشمنان خود سفینه‌های آنها را از بین ببرند و منابع کشتی‌های آنها را غارت کنند. علاو‌بر اینها بازیکنان می‌توانند بر شهرک‌هایی که داخل بازی توسط سایر بازیکنان اداره می‌شوند، حمله کرده و آنها را تصرف کنند. 
کاوش در اعماق فضا
یکی از ستون‌های اصلی گیم پلی Star Atlas، شامل کاوش در اعماق فضا است. بازیکنان می‌توانند از تمام ستاره‌هایی که برایشان قابل مشاهده است دیدن کنند و از ابزارهای پیشرفته‌ای که در اختیار دارند برای اسکن منابع مختلف و به دست آوردن آنها برای فروش در بازار بازی استفاده کنند. هرکدام از ستاره‌ها در بازی استار اطلس مملو از منابع غنی است. بازیکنان برای یافتن منابع، پالایش و فروش آنها در بازار برای کسب سود به تجهیزات سطح بالایی نیاز دارند. 
ساخت و ساز ماژولار ایستگاه فضایی
راه‌اندازی ایستگاه‌های فضایی در سیارات تازه پیدا شده در بازی استاراطلس یکی دیگر از ویژگی‌های این بازی است. بازیکنان پس پیدا کردن یا بدست آوردن قسمتی از یک سیاره، باید عرشه‌های فضایی خود را در آنها راه اندازی کنند. بازیکنان می‌توانند انواع مختلفی از سازه‌ها را در منطقه برای استخراج، تجارت و محافظت از زمین در برابر حریفان خود بسازند.
راه‌اندازی یک عرشه فضایی در بازی استار اطلس علاوه‌بر فراهم کردن امکان استخراج منابع معدنی، به بازیکنان اجازه می‌دهد به ساخت کشتی‌های جدید، انجام تعمیرات، سوخت‌گیری فضا پیما‌ها و پیکربندی آنها بپردازند. همچنین در عرشه‌های فضایی می‌توان از سفینه‌ها نگهداری کرد، دانشگاهی برای آموزش کاربران جدید راه‌اندازی نمود، خدمه جدید استخدام کرد و با راه‌اندازی عرشه‌های دفاعی به مراقبت از تجهیزات مختلف پرداخت.
معرفی راه‌های کسب درآمد از بازی Star Atlas 
استیک کردن دارایی‌ها درون بازیانجام ماموریت‌های مختلف مانند مشارکت در مبارزات، ساخت ایستگاه فضایی، کاوش در اعماق فضا و اشتغال در یکی از حرفه‌های داخل بازی برای کسب درآمدخرید و فروش توکن‌های بی‌همتا در مارکت پلیس بازیاکتشاف و استخراج منابع بازی و فروش آنها
معرفی انواع کاراکترهای NFT در بازی استار اطلس
منبع: criptoeconomia.com
توکن‌های بی‌همتای خریداری شده در بازی استار اطلس، متعلق به کاربران آن است و در کیف پول آنها ذخیره می‌شود. بازیکنان استار اطلس می‌توانند از NFT‌های خود برای آغاز بازی یا فروش آنها در مارکت پلیس بازی استفاده کنند. چندین نوع از دارایی‌های بی‌همتا در این بازی وجود دارد که در ادامه آنها را معرفی می‌کنیم.
سفینه‌ها (Ships)
کاربران هنگام انتخاب سفینه فضایی خود برای استفاده در بازی، می‌توانند آنها را براساس میزان کمیاب بودن و اندازه از بسیار کوچک (xx-small) تا بزرگ (Large) انتخاب کنند. ویژگی‌های کلیدی هر یک از سفینه‌ها از جمله توضیحات و جزئیات آنها در قسمت خرید سفینه‌ها در مارکت پلیس بازی به طور کامل شرح داده شده است.
سازه‌ها (Structures)
 این نوع دارایی‌ها شامل مواردی مانند مته‌های معدن، ایستگاه‌های فضایی و نیروگاه‌ها هستند. هر کدام از سازه‌ها ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد و کاربردی خود را در گیم پلی استار اطلس دارند. 
کلکسیون‌ها (Collectibles)
کلکسیون‌ها شامل مواردی مانند انسان‌ها، اسکین‌ها، پوستر، تجهیزات خدمه، شکلک‌ها و حیوانات خانگی می‌شوند. هر کدام از این آیتم‌ها کاربردهای بخصوصی در بازی استار اطلس دارند.

 این نوع NFT‌ها در بازی استار اطلس نشان‌دهنده مجوزها و نشان‌های نظامی هستند؛ به عنوان مثال بازیکنان با خرید نشان اجرایی (Executive Badge) از منافع آینده بازی استار اطلس بهره‌مند می‌شوند.
نام‌های کاربری (Usernames)
نام کاربری در این بازی نشان‌دهنده هویت بازیکنان است. بازیکنان در بازی استار اطلس مالک Username‌ خود خواهند بود و می‌توانند آنها را در مارکت پلیس بازی به فروش برسانند.
دارایی‌ها در بازی استار اطلس براساس کمیابی آنها دسته‌بندی می‌شوند. دارایی‌های Common بیشترین تعداد و دارایی‌های Anomaly نادر‌ترین نوع دارایی‌ها در این بازی هستند. دارایی‌ها براساس Rarity در بازی استار اطلس به شکل زیر دسته‌بندی می‌شوند.
Common UncommonRareEpicLegendaryAnomaly
معرفی توکن‌های بازی استار اطلس
منبع: marginatm.com
بازی استار اطلس از دو توکن در ساختار خود استفاده می‌کند. توکن ATLAS به عنوان ابزار درون بازی استفاده می‌شود و رمزارز POLIS توکن حاکمیتی اکوسیستم Star Atlas است. از توکن ATLAS برای به دست آوردن دارایی‌های درون بازی استفاده می‌شود و این توکن مسئول تمام تعاملات اقتصادی درون بازی است.
در ابتدا بازیکنان از توکن اطلس برای به دست آوردن سفینه‌های فضایی، خدمه، تجهیزات استخراج و سایر دارایی‌های دیجیتال در متاورس استار اطلس استفاده خواهند کرد. بازیکنان با تکمیل ماموریت‌ها و اهداف مختلف در بازی Star Atlas پاداش خود را به صورت توکن‌های ATLAS دریافت می‌کنند. همچنین از توکن‌های اطلس برای خرید منابع، سوخت، مهمات و سایر ویژگی‌های درون بازی استفاده می‌شود. مجموع عرضه توکن های اطلس ۳۶،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ است که ۶۵ درصد از آنها برای پاداش‌دهی به بازیکنان اختصاص داده شده است. ۳۵ درصد باقی مانده از توکن‌های ATLAS به فروش خصوصی، تیم سازنده بازی، پیش فروش عمومی و استخرهای نقدینگی اختصاص دارد.
رمزارز پولیس توکن حاکمیتی اکوسیستم Star Atlas است و دارندگان آن بر سیاست‌های درون بازی و همچنین هدایت سیاست‌های اقتصادی در دنیای واقعی در بازی استار اطلس مشارکت خواهند داشت. دارندگان توکن Polis بر اتفاقات مختلف در متاورس استار اطلس کنترل خواهند داشت. دارندگان توکن Polis می‌توانند مالیات وضع کنند، سیاست‌های جدیدی را به بازی اضافه کنند و قوانین مختلفی را وضع کنند.
در دنیای واقعی دارندگان توکن پولیس در توسعه و سیاست‌گذاری بازی Star Atlas ایفای نقش می‌کنند. دارندگان این توکن می‌توانند تغییرات لازم را در بازی ایجاد کنند، نرخ تورم بازی را تعیین کنند و در نقشه راه متاورس استار اطلس تاثیر‌گذار باشند. مجموع عرضه توکن‌های پولیس ۳۶۰،۰۰۰،۰۰۰ واحد است که ۴۰ درصد از آنها برای پاداش‌دهی به بازیکنان اختصاص داده شده است و باقی آنها برای فروش عمومی، فروش خصوصی، استخر‌ها نقدینگی و تیم سازنده اختصاص داده شده است.
پرسش و پاسخ (FAQ)

بازی Star Atlas چیست؟
بازی استار اطلس یک بازی استراتژیک آنلاین چند نفره است. این بازی روایتگر رویداد‌های مختلف در فضا و در سال ۲۶۲۰ است. بازیکنان در استار اطلس برای بدست آوردن منابع، قدرت سیاسی و سرزمین‌های مختلف با یکدیگر رقابت می‌کنند. همچنین کاربران با جستجو در فضا و اکتشاف و استخراج منابع مختلف می‌توانند در این بازی مشارکت داشته باشند.
برای کسب درآمد از بازی استار اطلس چقدر باید هزینه کرد؟
در حال حاضر برای شروع بازی استار اطلس، باید یک سفینه فضایی خریداری و با پیوستن به یکی از احزاب یا جناح‌های بازی در ماموریت‌های مختلف آن شرکت کرد. برای خرید یکی از سفینه‌های بازی و شروع ماموریت در این بازی حدودا ۵.۵ دلار سرمایه نیاز است.
از بازی Star Atlas چقدر می‌توان درآمد کسب کرد؟
این موضوع به پارامترهای زیادی بستگی دارد. این بازی هنوز به طور کامل راه‌اندازی نشده و در حال حاضر تنها با شرکت در رویدادها و ماموریت‌ها می‌توان از آن کسب درآمد داشت؛ اما میزان درآمدی که می‌توان از بازی استار اطلس کسب کرد، ارتباط زیادی به نوع سفینه و قیمت رمزارز ATLAS دارد.
بازی استار اطلس برای چه سیستمی طراحی شده است؟
در حال حاضر فقط می‌توان به صورت آنلاین و در سایت بازی استار اطلس، از خدمات آن استفاده کرد.
جمع بندی
بازی Star Atlas هنوز به طور کامل اجرایی نشده است؛ اما در حال حاضر مینی گیم‌های این بازی راه‌اندازی شده‌اند و بازیکنان می‌توانند در آنها مشارکت داشته باشند. بازی استار اطلس دارای یک گیم پلی همهه‌جانبه است که باعث می‌شود بسیاری از بازیکنان با علایق مختلف به بازی کردن در آن ترغیب شوند. همچنین تیم سازنده بازی استار اطلس در تلاش است تا در سال ۲۰۲۲ مراحل بیشتری از این بازی را تکمیل کند و در اختیار بازیکنان قرار دهد. در این ویدیو به آموزش بازی استار اطلس پرداختیم و نکات تکمیلی مربوط آن را تشریح کردیم. نظر شما درباره استار اطلس و آینده این بازی چیست؟ به نظر شما استار اطلس می‌تواند به بزرگترین بازی متاورسی در حوزه بلاکچین تبدیل شود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع

ایده خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *