پرش به محتوا

خرید ری اکشن تلگرام | ری اکشن مثبت پرمیوم تلگرام

[ad_1]

با خرید ری اکشن تلگرام، ری اکشن‌های واقعی و مثبت را برای پست‌های خود جذب کنید افزایش ری اکشن پست کانال در تلگرام برابر است با رتبه بالاتر در بخش گلوبال سرچ تلگرام و رنکینگ کانال های تلگرامی. ری اکشن تلگرام پرمیوم و مثبت (🔥😍🎉) بخر و دیده شو.

راهنمای مقاله

خرید ری اکشن تلگرام ارزان

برای خرید ری اکشن تلگرام وارد پنل خدمات مجازی مارکتینگ 98 شده و سپس از پنل کاربری خود صفحه سفارش را باز نمایید و اقدام به خرید ری اکشن تلگرام واقعی نمایید. ری اکشن ها بدون ریزش هستند و همچنین کاملا واقعی نیز میباشند تا در زمان دریافت در سریع ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

ری اکشن های مثبت

👍❤️👏🔥🥰🤩🎉😁

 • ✅ شروع بین 0 تا 6 ساعت
 • 🚀 سرعت ارسال : 100 تا 10 کا
 • 👌 کیفیت سرویس : عالی
 • ⛔ ریزش : ندارد
 • 💲قیمت خرید ری اکشن = هر کا 2000 ت

ری اکشن های منفی

👎😢🤯😱🤬🤮💩🤔

 • ✅ شروع بین 0 تا 6 ساعت
 • 🚀 سرعت ارسال : 100 تا 10 کا
 • 👌 کیفیت سرویس : عالی
 • ⛔ ریزش : ندارد
 • 💲قیمت خرید ری اکشن = هر کا 2000 ت

ری اکشن های پرمیوم

💯 😍 ❤️‍🔥 🤡 🕊 🐳

 • ✅ شروع بین 0 تا 6 ساعت
 • 🚀 سرعت ارسال : 100 تا 10 کا
 • 👌 کیفیت سرویس : عالی
 • ⛔ ریزش : ندارد
 • 💲قیمت خرید ری اکشن = هر کا 2000 ت

توجه : امکان خرید ری اکشن های تکی مثل ری اکشن (❤️) ،ری اکشن (👍)،ری اکشن (🔥) و … در پنل مارکتینگ 98 امکان پذیر است و به راحتی میتونید سفارش خود را ثبت کنید.

چگونه ری اکشن تلگرام را فعال کنیم؟

برای فعال‌سازی یا غیرفعال سازی سرویس واکنش تلگرام یا همان ری اکشن Reaction تلگرام، می‌بایست وارد تنظیمات گروه یا کانال‌تان شوید و روی گزینه‌ی ویرایش یا Edit کلیک کنید و در صفحه‌ای که پیش روی‌تان است روی گزینه Reactions کلیک کنید. در صفحه‌ای که باز می‌شود می‌بایست با کلیک روی گزینه‌ی Enable Reactions، آن را فعال کنید و هر یک از شکلک‌هایی که نیاز ندارید را از لیست پایینش می‌توانید غیرفعال کنید.

نحوه خرید ری اکشن تلگرام

ری اکشن های تلگرام شامل ترکیبی از واکنشهای مثبت، واکنشهای منفی و ری اکشن تلگرام فردی مانند 👍👎❤️🥳 است که در پنل مارکتینگ 98 با نام ری اکشن تلگرام آماده شده است.

خرید ری اکشن تلگرام

برای خرید ری اکشن تلگرام کافی است یک بسته را از لیست انتخاب کنید. بسته ها می تواند شامل ری اکشن تک یا ری اکشن مختلط باشد. سپس لینک پست یا آیدی کانال تان را وارد کنید. در قسمت تعداد، رقم موردنظر خود را برای خرید وارد کنید و در نهایت بر روی دکمه “ثبت سفارش”، کلیک کنید.

ری‌ اکشن تلگرام چیست

ری‌اکشن تلگرام به شما امکان میدهد تا اموجی‌های خاصی را به ازای هر پست ارسال نمایید و به نوعی نظر خود را راجع به پست کانال یا گروه چت ابراز کنید. ری اکشن های مثبت و منفی وجود دارند در واقع قابلیت ارسال واکنش به پیام را reaction (ری‌اکشن) گویند.

انواع واکنش ها در بسته خرید ری اکشن تلگرام

لیست زیر انواع واکنش هایی را نشان می دهد که در بسته خرید ری اکشن تلگرام وجود دارد:

شست بالا 👍
انگشت شست پایین 👎
قلب سرخ ❤
آتش 🔥
پاپر پارتی 🎉
ستاره زده 🤩
صورت جیغ 😱
چهره درخشان 😁
صورت گریان 😢
پوپ ایموجی 💩
استفراغ 🤮
و غیره

خرید ری اکشن تلگرام چه مزیتی دارد؟

 • داشتن ری اکشن های بیشتر در تلگرام نشان می دهد کانال شما فعال تر و محبوب تر است. بنابراین می توانید با خرید ری اکشن تلگرام از مزایای واکنش های تلگرامی برای کانال خود استفاده کنید.
 • خرید ری اکشن تلگرام باعث افزایش تعامل کانال شما و احتمال کسب رتبه های بالاتر در جستجوی تلگرام می شود.
 • توجه داشته باشید که واکنش های ایموجی تلگرام فقط در کانال های تلگرام قابل اعمال است، بنابراین برای گروه های تلگرام خود ری اکشن ها را خریداری نکنید.
 • ری اکشن های تلگرام به شما کمک می کند تا سرگرمی بیشتری را به کانال تلگرامی خود اضافه کنید و نظرات اعضای خود را دریافت کنید.
 • واکنشهای تلگرام کاربران را تشویق می‌ کند تا در یک چت درباره پیام‌ ها بحث کنند، به آن‌ ها رای دهند و احساسات خود را در مورد پیام ها بیان کنند.
 • ری اکشن های تلگرام راهی عالی برای تعامل بیشتر با کاربران شما است. با افزایش تعداد ری اکشن ها، تعامل کاربران نیز افزایش می یابد.
 • بنابراین با استفاده از باز خوردی که از ری اکشن های تلگرام دریافت می کنید، می توانید متوجه شوید که آیا اعضای شما محتوای تان را دوست دارند یا خیر.
 • واکنش های تلگرام کانال شما را فعال تر و زنده تر نشان می دهند، بنابراین مردم راحت تر به شما اعتماد می کنند. حتی می توانید با خرید ری اکشن تلگرام از همه این مزایا بهره مند شوید.

افزایش فروش و بازخورد با خرید ری اکشن تلگرام از پنل مارکتینگ 98

ری‌اکشن تلگرام یک سرویس موثر برای تقویت فروش و جذب نگاه کاربران و افزایش تعامل است. افزایش تعامل کاربران با محتوا، بازخورد مثبت و نظرات مفید باعث بهبود بازاریابی و افزایش تعداد کاربران فعال در کانال‌ها می‌شود. بنابراین خرید ری اکشن تلگرام به عنوان یک استراتژی هوشمندانه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این سرویس شامل مجموعه‌ای از بسته‌های متنوع مانند ری اکشن واقعی، ارزان و فیک است که در ادامه به طور کامل با آن ها آشنا خواهید شد.

خرید ری اکشن پرمیوم تلگرام

تلگرام پرمیوم یا همان حساب پولی تلگرام به حساب های افرادی گفته میشود که به تلگرام مبلغی پرداخت کرده اند. این حساب ها دارای امکانات ویژه تری نسبت به افراد عادی هستند. یکی از همین قابلیت ها دارا بودن ری اکشن های خاص و ویژه می باشد. به عنوان مثال شما اکانت پرمیوم دارید و مدیر یک کانال هستید. شما میتوانید در کانال خود ری اکشن های پولی تلگرام را فعال کنید. درواقع علاوه بر ری اکشن های عادی، حساب های پرمیوم ری اکشن های ویژه تری نیز دارند.

خرید ری اکشن پرمیوم

در سایت مارکتینگ 98 سرویس هایی فراهم شده است که شما مشتری گرامی میتوانید برای پست های خود ری اکشن پرمیوم نیز تهیه کنید. مثلا در مسابقه ای شرکت کرده اید که یکی از شکلک های پولی را فعال کرده اند. برای برنده شدن نیاز به بالا بردن آن دارید، پنل مارکتینگ 98 این کار را برایتان انجام میدهد.

خرید ری اکشن واقعی تلگرام

با خرید ری اکشن واقعی و مثبت برای پست‌های خود، اعتماد کاربران را به دست آورده و به‌طور همزمان بازدید و فروش خود را افزایش دهید. نکته حائز اهمیت این است که ری‌اکشن‌ها از کاربران واقعی تلگرام هستند و نه از ربات‌ها یا کاربران ساختگی؛ بنابراین می‌توانند به افزایش اعتبار و اطمینان کاربران نسبت به کانال یا گروه شما کمک کنند.

خرید ری اکشن ارزان تلگرام

ری اکشن ارزان تلگرام یک سرویس مقرون به صرفه و کارآمد است که به شما امکان می‌دهد با قیمت پایین ری اکشن‌ پست‌های تلگرامی خود را تهیه کنید. ارزان بودن این سرویس، دلیل بر بی‌کیفیتی آن نیست، بلکه این سرویس با بهره‌گیری از تکنیک‌های پیشرفته و بهینه سازی فرآیندها، می‌تواند با هزینه کم، کیفیت بالایی را به شما ارائه دهد.

خرید ری اکشن فیک تلگرام

ری اکشن فیک تلگرام یک سرویس است که از حساب‌های فیک برای ایجاد ری اکشن‌ها استفاده می‌کند. با این حال، جالب است بدانید که این حساب‌های فیک از کیفیت بالایی برخوردار هستند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که شباهت زیادی به حساب‌های واقعی دارند.

مزایای خرید Reaction

خرید ری اکشن مزایای بسیار دارد که چند مورد از آن را در اینجا بیان میکنیم.

 • بالا رفتن محبوبیت کانال یا گروه تلگرامی شما
 • ایجاد تعامل بین کاربران و محتوا
 • انتخاب چند ری اکشن برای یک پست
 • بدون ریزش و همراه با بازدید
 • کانال شما فعال تر بنظر میرسد
 • بالا رفتن نمودار statistics کانال و گروه

ری اکشن های جدید تلگرام

با آپدیت تلگرام علاوه بر اضافه کردن آپشن های جدید، آپشن های گذشته نیز بهبود می یابند. در آپدیت های جدید تلگرام ری اکشن های جدیدی به لیست ری اکشن های فعال اضافه میشوند. در حال حاضر این آپشن بیشتر اموجی ها را در بر میگیرد. برای دسترسی به همه ری اکشن ها می بایست حساب پرمیوم پولی تلگرام تهیه کنید. این خدمات نیز قابل انجام می باشد. پنل مارکتینگ 98 همواره با بروزرسانی پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی همگام سازی میشود.

ری اکت های جدید تلگرام در سایت ما برای ثبت موجود می باشند. شما میتوانید از سایت یا ربات های ما این کار را انجام دهید. تمامی ری اکشن های فعلی تلگرام که فعال هستند در مجموعه ما قابل ثبت می باشند.

تغییر Quick Reaction در کانال

واکنش سریع یا Quick Reaction یک قابلیت کاربردی در رابطه با واکنش ها می باشد. این گزینه به صورت پیشفرض به روی اموجی انگشت شصت به بالا تنظیم می باشد. وقتی پستی میبینید و برای سریع واکنش نشان دادن به آن میتوانید دو بار روی آن پست سریع بزنید. همانند لایک کردن در اینستاگرام این کار را انجام دهید. اموجی پیشفرض قابل تغییر می باشد. شما میتوانید در صفحه تلگرام خود از سمت چپ بالا سه خط روی هم را لمس کنید. بعد گزینه Setting یا تنظیمات را انتخاب کنید. سپس گزینه Stickers and Emoji را انتخاب کنید. در صفحه جدید گزینه سوم Quick Reaction را انتخاب کنید

در این صفحه شما میتوانید اموجی برای واکنش سریع را تغییر دهید. با این کار از این به بعد اگر روی یک پست دو ضربه پشت هم بزنید، اموجی ای که انتخاب کرده اید ثبت میشود!

ترفند انتخاب چند ری اکشن برای یک پست

در تلگرام هر فرد برای هر پست میتواند یک ری اکشن ثبت کند. اما ترفندی وجود دارد که میتوانید برای یک پست حتی تمامی ری اکشن های موجود را ثبت کنید. برای این کار میتوانید چند ری اکشن خریداری کنید تا تمامی آن ها را به پست مربوطه وارد کنیم. با افزایش چند ری اکشن برای هر پست کانال خود میتوانید محبوبیت بالاتری پیدا کنید. ما قیمت ها را بسیار پایین تعیین کرده ایم که برای هر پست بتوانید چندین ری اکشن را به راحتی تهیه کنید.

برای ثبت آسان میتوانید وارد پنل خدمات مجازی مارکتینگ 98 شوید. گزینه تلگرام ری اکشن را انتخاب کنید سپس تعداد را وارد میکنید. در این مرحله لینک پست مدنظر را وارد کنید. مرحله بعد انتخاب ری اکشن مدنظر می باشد سپس تایید و تمام. به همین راحتی میتوانید ری اکشن برای پست های خود یا دیگران دریافت کنید.

ری اکشن در گروه تلگرامی

در گروه های تلگرامی نیز همانند کانال ها این قابلیت وجود دارد. شما میتوانید تلگرام خود را آپدیت کنید تا از این قابلیت بهره مند شوید. با ری اکشن های مثبت یا منفی با پست های افراد تعامل برقرار کنید. میتوانید برای تمامی چت ها اعم از نوشتار و عکس و… ری اکشن وارد کنید. البته در صورتی که مدیر گروه قابلیت واکنش را در گروه خود فعال کرده باشد. شما میتوانید برای چت های خودتان در گروه ها ری اکشن تهیه کنید.

ربات ری اکشن تلگرام

برای دریافت ری اکشن علاوه بر ثبت سفارش در سایت، شما میتوانید با ورود به ربات ری اکشن تلگرام این کار را انجام دهید. در حال حاضر دو ربات برای این کار تعبیه شده است.

پنل خودکار واکنش تلگرام

شما با ورود پنل خودکار واکنش تلگرام سایت مارکتینگ 98 میتوانید با انتخاب محصول ری اکشن تلگرام سپس وارد کردن تعداد و لینک پست موردنظر این کار را به راحتی انجام دهید. دقت کنید که ری اکشن فقط برای کانال و گروه های عمومی قابل انجام هست. پس لطفا برای کانال و گروه خصوصی ثبت سفارش نکنید. در تلگرام هر فرد قادر به ثبت یک ری اکشن می باشد.

سوالات متداول خرید ری اکشن تلگرام

چطور ری اکشن تلگرام را فعال یا غیرفعال کنیم؟

برای فعال کردن این قابلیت ابتدا وارد گروه یا کانال خود شوید. روی نام کانال بزنید. سپس از بالا سمت راست دکمه مداد را بزنید. حالا گزینه Reactions را انتخاب کنید و در نهایت برای فعال سازی این قابلیت گزینه Enable reactions را انتخاب کنید. در همین صفحه هر ری اکشنی که دوست ندارید را میتوانید غیرفعال کنید.

پس از خرید رای واکنش ایموجی تلگرام چقدر زمان می‌برد تا سفارش انجام شود؟

سفارشات ری اکشن یا واکنش تلگرام زیر ۱ ساعت استارت می‌شوند ولی به طور کلی سفارشات بین ۱ تا ۲۴ ساعت زمان می‌برند که استارت شوند.

ری اکشن تلگرام چیست؟

این قابلیت در تلگرام بسیار کاربردی می باشد. شما میتوانید بدون گفتن هیچ حرفی واکنش خود را به نویسنده اعلام کنید. در کانال و گروه هایی که قابلیت ری اکشن فعال هست میتوانید این کار را انجام دهید. یک ری اکشن به هر پست میتوانید بزنید.

آیا با خرید رای ری اکشن تلگرام بازدید هم به کانال اضافه می‌شود؟

بله به ازای هر ری اکشن یا رای ایموجی که به پست شما اضافه می‌شود، یک بازدید نیز به آن پست اضافه می‌شود.

ربات ری اکشن تلگرام وجود دارد؟

بله. شما در ربات مارکتینگ 98 میتوانید به صورت آنی و خودکار ری اکشن تلگرام بزنید. ری اکشن خودکار توسط ربات تا چندین هزار عدد. با کمترین قیمت و بالاترین سرعت. کیفیت بسیار بالا می باشد.

ری اکشن پرمیوم تلگرام چیست؟

اکانت پرمیوم تلگرام دارای امکانات ویژه و بیشتری نسبت به حساب های عادی می باشد. یکی از این ویژگی ها دارا بودن ری اکشن های خاص و متفاوت هست. شما با داشتن اکانت پرمیوم میتوانید در کانال خود از این ری اکشن ها استفاده کنید. در پنل خدمات مجازی مارکتینگ 98 افزایش ری اکشن های پرمیوم با کیفیت بالا انجام میشود.

آیا محدودیتی در انتخاب اموجی وجود دارد؟

خیر محدودیتی وجود ندارد و هر تعداد که بخواهید میتوانید انتخاب کنید. مثلا اگر 50 ری‌اکشن بخرید و 3 اموجی انتخاب کنید برای هر شکلک 16 ری‌اکشن ثبت میشود.

ری اکشن ها ریزش دارند؟

خیر ثابت هستند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *