پرش به محتوا

صرافی بیت‌پین ایردراپ ۱۰ اتریومی خود را آغاز کرد؛ شرایط دریافت ایردراپ چیست؟

کاربران صرافی بیت پین از ۳ تا ۲۶ اسفند فرصت دارند تا با انجام ماموریت‌های ویژه در ایردراپ ۱۰ اتریومی این صرافی شرکت کنند.
صرافی‌های رمز ارز در ایران روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات اطلاعیه‌های هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم.

این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های رمز ارز است.
صرافی بیت‌پین
شرکت در ایردراپ بزرگ ۱۰ اتریومی بیت‌پین
جزییات: کاربران صرافی بیت‌پین از ۳ تا ۲۶‌ اسفندماه فرصت دارند تا با انجام ماموریت‌های ویژه در «بیت‌پین لند»، در ایردراپ بزرگ ۱۰ اتریومی شرکت کنند. با مراجعه به بخش «بیت‌پین لند» صرافی بیت‌پین از طریق وبسایت bitpin.ir یا اپلیکیشن موبایلی صرافی، مشاهده می‌کنید که این ۱۰ اتر با انجام ماموریت‌های مشخص شده در بازه ۳ تا ۲۶ اسفند به ترتیب زیر میان کاربران صرافی توزیع می‌شود:توزیع ۳ اتریوم از طریق قرعه‌کشی میان ۳۰ کاربر با تکمیل احراز هویت سطح ۳شرکت در ایردراپ ۳ اتریومی با انجام معامله بالای ۲۰ میلیون تومان در بخش «خرید آسان»شرکت در ایردراپ ۳ اتریومی با انجام معامله بالای ۲۵ میلیون تومان در بخش بازار تومانی پلتفرم حرفه‌ای
شرکت در ایردراپ ۱۰ اتریومی صرافی بیت‌پین؛ منبع: bitpin.ir
اضافه شدن ۲۳ رمزارز و ۱۰ شبکه جدید به بیت‌پین همزمان با کمپین ۱۰ اتریومی
جزییات: کمپین بزرگ ۱۰ اتریومی بیت‌پین با افزوده شدن ۲۳ رمزارز محبوب و ۱۰ شبکه‌ی بلاکچین از جمله آربیتروم و اپتیمیسم آغاز شد. به این ترتیب برای انجام ماموریت‌ها و شرکت در ایردراپ گزینه‌های متنوع جدیدی پیش رو دارید. رمزارزهای اضافه شده به صرافی بیت‌پین در جدول زیر آمده‌اند.
نام رمز ارزنمادنام لاتینفچFETFetch.aiلینتنتریLITLitentryای پی آی 3API3API3آریواARVArivaامپAMPAmpامپل فورثAMPLAmpleforthجی ام ایکسGMXGMXراکت پولRPLRocket PoolرالیRLYRallyان کی انNKNNKNبنکیQIBENQIرنRENRenپیپلPEOPLEConstitutionDAOکایبر نتورکKNCKyber Networkاوکی پروتکلOOKIOoki Protocolشبکه گولمGLMGolem NetworkاوپتیمیسمOPOptimismمون ریورMOVRMoonriverمون بیمGLMRMoonbeamسلوCELOCELOکوکوین توکنKCSKuCoin TokenنمXEMNEMکوکوین شیرزKCSKuCoin Token
بیت‌پین به عنوان یکی از پلتفرم‌های پیشرو در پاسخ به نیازهای کاربران، علاوه بر لیست کردن ۲۳ رمزارز پرطرفدار، برای آسان کردن نقل و انتقالات ۱۰ شبکه‌ اختصاصی و لایه دوم جدید را به مجموعه شبکه‌های تحت پوشش خود اضافه کرده است. لیست این شبکه‌ها را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.
نام شبکهنام لاتینآربیترومArbitrumآپتیمیزمOptimismسلوCeloمون‌بیمMoonbeamمون‌ریورMoonriverکوکوین کامیونیتی چینKucoin Community ChainآیوتکسIoTeXمتیسMetisکاردانوCardanoنمNem

صرافی موربیت
چهار رمزارز مبتنی بر هوش مصنوعی به بازار موربیت اضافه شد
جزییات: کاربران صرافی موربیت می‌توانند چهار رمزارز Ocean، AGIX، FET و GRT را در بازار موربیت خرید و فروش کنند. لازم به ذکر است که موربیت برای تمامی این رمزارزها، کیف پول اختصاصی ارائه می‌‎دهد.
صرافی نوبیتکس
توقف واریز ترون بر بایننس اسمارت چین
جزییات: با توجه به تغییر آدرس کانترکت ترون روی شبکه اسمارت چین، واریز این توکن بر روی شبکه اسمارت چین به حالت تعلیق درآمده است و از این پس در نوبیتکس پشتیبانی نمی‌شود. در صورت انتقال ترون بر روی شبکه اسمارت چین، این توکن به حساب شما واریز نخواهد شد و مشمول فرآیند بازیابی خواهد گردید.
صرافی رمزینکس
اضافه شدن چهار جفت معاملاتی جدید به بازارهای رمزینکس
جزییات: جفت‌های معاملاتی بازار معاملاتی بلر/ریال (BLUR/IRR)، گیفتو/ریال (GFT/IRR)، بیکونومی/ریال (BICO/IRR) و بون/ریال (BONE/IRR) به بازار ریالی صرافی رمزینکس اضافه شد.
صرافی والکس
حذف شبکه BEP2
جزییات: صرافی والکس اعلام کرد از ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ شبکه BEP2 در والکس از دسترس خارج می‌شود و تاکید کرد توکن‌های این شبکه بر روی شبکه‌های دیگر از جمله BSC نیز پشتیبانی می‌شوند و کاربران به راحتی می‌توانند واریز و برداشت توکن‌های BEP2 را از طریق شبکه‌های دیگر انجام دهند.
صرافی ارزپایا
تغییر آدرس اسمارت کانترکت ترون در BSC
جزییات: صرافی ارزپایا با توجه به تغییرات مربوط به اسمارت کانترکت ترون بر شبکه BSC به کاربران خود هشدار داد که از واریز رمزارز ترون بر روی شبکه بایننس اسمارت چین خوداری کنند.
صرافی اکسکوینو
تغییر آدرس اسمارت کانترکت ترون در BSC
جزییات: صرافی اکسکوینو به کاربران خود هشدار داد که با توجه به اینکه آدرس کانترکت ترون (TRX) روی شبکه بایننس اسمارت چین (BEP20) تغییر کرده است، تمامی واریزی‌های این رمزارز روی شبکه BEP20 بسته شده است و در صورت هرگونه واریز TRX، این فرایند از سمت اکسکوینو انجام نخواهد شد.

منبع

ایده خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *