پرش به محتوا

قیمت بیت کوین به بالای ۲۸,۰۰۰ دلار برگشت؛ روند صعودی آلت کوین‌ها

همزمان با عبور قیمت بیت کوین از محدوده ۲۸,۰۰۰ دلار، قیمت اتریوم هم با جهشی قدرتمند توانست مقاومت ۷۳۵ دلاری خود را بشکند. در این بین و با وجود روند صعودی حاکم بر بازار آلت کوین‌ها، قیمت ریپل به‌دلیل دعوی قانونی خود با مقامات آمریکایی به‌شدت کاهش یافت.
به گزارش کریپتونیوز، همزمان با جهش بیت کوین و اتریوم، قیمت ریپل به‌واسطه دعوی قانونی این شرکت و کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا به محدوده ۰.۲ دلار رسید.
ارزش بازار ارزهای دیجیتال
قیمت بیت کوین
قیمت بیت کوین پس از عبور از ۲۸,۰۰۰ دلار، توانست با حفظ روند صعودی آهسته خود، تا ۲۸,۳۰۰ دلار هم اوج بگیرد. پیش از رسیدن به این ناحیه شاهد شکستن مقاومت‌های ۲۷,۰۰۰، ۲۷,۲۵۰ و ۲۷,۸۰۰ دلاری بودیم. پس از ثبت اوج ۲۸,۳۰۰ دلاری، قیمت بیت کوین با اصلاحی اندک همراه شد و تا ۲۸,۰۰۰ دلار پایین آمد. در حال حاضر اصلی‌ترین حمایت بیت کوین در محدوده ۲۷,۲۵۰ دلار و نقطه آغازین جهش اخیر تشکیل شده است.
قیمت اتریوم
قیمت اتریوم هم با پیروی از بیت کوین توانست حمایت‌های ۷۲۰ و ۷۳۰ دلاری را بشکند. اتریوم توانست تا محدوده ۷۴۵ دلار برسد اما پس از آن روند صعودی‌اش متوقف شد و در حال حاضر با قیمت ۷۴۰ دلار معامله می‌شود. اولین حمایت پیش روی اتریوم ۷۲۵ دلار است. اگر این حمایت پراهمیت شکسته شود، احتمال کاهش قیمت تا ۷۰۰ دلار وجود دارد.
بیت کوین کش، لایت کوین و ریپل
قیمت بیت کوین کش با صعودی ۵ درصدی توانست ابتدا از ۳۴۰ و پس از آن از ۳۵۰ دلار عبور کند. در حال حاضر هم هر واحد بیت کوین کش با قیمتی بیشتر از ۳۵۰ دلار معامله می‌شود. به‌عقیده تحلیل‌گران، هدف خریداران این رمز ارز رسیدن به ۳۶۵ دلار است. در صورت تداوم روند صعودی، می‌توان انتظار شکسته‌شدن مقاومت ۳۸۰ دلاری را داشت.
قیمت لایت کوین در حال تثبیت در محدوده‌ای بین ۱۲۲ و ۱۲۵ دلار است. ۱۳۲ دلار هم اولین مقاومت پیش روی لایت کوین است. ۱۳۵ دلار را هم می‌توان مقاومت پراهمیت لایت کوین در کوتاه‌مدت دانست. در صورت شکسته‌شدن این مقاومت‌ها، می‌توان منتظر ثبت رکورد ۱۴۲ دلاری بود.
با وجود افزایش قیمت آلت کوین‌های بازار، قیمت ریپل با سقوطی گسترده به پایین‌تر از ۰.۲۲ دلار رسید. اگر شرایط به همین ترتیب ادامه پیدا کند، به احتمال زیاد شاهد رسیدن به حمایت ۰.۱۸ دلاری خواهیم بود.
آلت کوین‌های دیگر
در ساعات گذشته قیمت پولکادات، CHSB، سلو، بلاک استک، آوی، رزرو رایتس، کامپاند، تتا،‌ یونی، فایل کوین و میکر جهش‌هایی بیش از ۵ درصد ثبت کردند.
بسیاری از تحلیل‌گران تخمین می‌زنند که قیمت بیت کوین پس از شکستن مقاومت ۲۸,۴۰۰ دلاری، به محدوده‌های بالاتر می‌رسد.