پرش به محتوا

لایو اینستاگرام ۲۴ خرداد؛ موضوع: بررسی چالش‌های استارتاپ‌های بلاکچین در ایران

مجموعه ایده خبر طبق روال همیشگی چهارشنبه هر هفته ساعت ۱۸ از طریق لایو اینستاگرام در کنار شما است و به سوالاتی که در استوری از ما می‌پرسید، پاسخ می‌دهیم. شما در پخش زنده‌ اینستاگرام می‌توانید تمام سوالات خود در زمینه ارزهای دیجیتال، بلاکچین، سرمایه گذاری، بیت کوین و آلتکوین و مواردی از این قبیل را مطرح کنید. دقت داشته باشید از ۲۴ ساعت قبل فرصت دارید سوالات خود را با کارشناسان ایده خبر مطرح کنید.

کاربران گرامی ایده خبر، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

در لایو اینستاگرام این هفته ساناز وفی تحلیلگر و محقق حوزه کریپتو با آرش سروری برنامه‌ساز و اینفلوئنسر حوزه فناوری و استارتاپ به گفتگو پرداخت. در این لایو موضوعاتی همچون چالش‌های قانونی سر راه استارتاپ‌های بلاکچینی و تعداد زیاد کلاهبرداری‌ها نسبت به پروژه‌های سالم نیز مطرح شد. در پایان هم به سوالات کاربران در این زمینه پاسخ داده شد.
تعدادی از مباحثی که در لایو مطرح شد:
معرفی آرش سروری و آشنایی با او (از ۱:۳۰ تا ۸:۳۰)چرا فضای استارتاپی بلاکچین در ایران محدود به صرافی‌هاست و چالش‌های قانونی آن چیست؟ (از ۸:۳۵ تا ۲۸:۵۵)تعداد زیاد پروژه‌های کلاهبرداری در ایران به نسبت پروژه‌های سالم (از ۲۹:۰۰ تا ۳۶:۴۰)چه زمانی اولین بار بیت کوین خریدی و چقدر سود کردی؟ (از ۳۶:۴۵ تا ۴۴:۳۵)پاسخ به سوالات کاربران (از ۴۴:۴۵ تا ۱:۰۴)
جمع‌بندی
ساناز وفی در لایو اینستاگرام ۲۴ خرداد با آرش سروری برنامه‌ساز و اینفلوئنسر حوزه فناوری و استارتاپ گفتگو کرد. در این لایو ابتدا آرش سروری خود را معرفی کرد و مختصری درباره زندگی حرفه‌ای خود صحبت کرد. سپس بحث به محدویت‌های کسب‌وکارهای بلاکچینی و چالش‌های قانونی پیش روی آن‌ها کشیده شد. همچنین در این گفتگوی زنده به تعداد زیاد پروژه‌های کلاهبرداری در ایران نسبت به پروژه‌های سالم پرداخته شد. مثل همیشه در پایان این لایو نیز به سوالات پرتکرار کاربران پاسخ داده شد. اگر سوالی دارید که در لایو پاسخ آن را نیافته‌اید، می‌توانید در گروه تلگرامی ایده خبر مطرح کرده یا مستقیما از اکانت پشتیبانی ایده خبر در تلگرام بپرسید.

منبع

ایده خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *