پرش به محتوا

ورود به اکسپلور اینستاگرام با خدمات اکسپلور تضمینی

[ad_1]

ورود به اکسپلور اینستاگرام دیگر یک راز نیست! با خدمات اکسپلور اینستاگرام سایت مارکتینگ 98 شما می توانید به صورت هوشمندانه پست خود را در اکسپلور اینستاگرام در معرض دید هزاران کاربر به نمایش درآورید.

تنظیمات اینستا برای رفتن به اکسپلور بلدی محتوای خوبی داری اما نمیتونی الگوریتم اینستاگرام را متقاعد کنید تا پست شما را به اکسپلور اینستاگرام ببرد؟ با خرید اکسپلور اینستاگرام به راحتی پست های خود را در عرض چند دقیقه به اکسپلور ببرید!

ورود به اکسپلور اینستاگرام

با خرید بسته های تضمینی ورود به اکسپلور اینستا از پنل مارکتینگ 98 می توانید هر پستی که مد نظرتان باشد را به راحتی وارد اکسپلور اینستاگرام کنید و کلی فالوور جدید و واقعی برای پیج خود جذب کنید. برای مشاهده آمار پست ها، می توانید اینسایت اینستاگرام insight پست مورد نظر را مشاهده نمایید.

پیشنهاد ویژه : خرید فالوور اینستاگرام | 100 درصد ایرانی

خدمات اکسپلور اینستاگرام

خرید اکسپلور اینستاگرام یکی از بهترین راه‌های جذب بیشترین تعداد فالوور و بازدید کننده برای صفحه شماست. اکسپلور اینستاگرام به عنوان قسمتی از اینستاگرام، یکی از مهم‌ترین بخش‌های این شبکه اجتماعی به شمار می‌رود که با نمایش پست‌های متنوع و جذاب به کاربران، این امکان را فراهم می‌کند تا صفحات بیشتری را پیدا کنند و دنبال کننده جدیدی برای خود به دست آورند.

همانطور که در مقاله تنظیمات اینستا برای رفتن به اکسپلور توضیح داده ایم، یکی از راه های رسیدن به اکسپلور اینستاگرام این است که؛ افراد زیادی که فالوور پیج شما نیستند از پست های شما بازدید کنند.

خدمات اکسپلور اینستاگرام

با توجه به اینکه خرید اکسپلور اینستاگرام برای رشد سریع صفحات اینستاگرامی بسیار موثر است، این سرویس به عنوان یک راهکار پرطرفدار برای افزایش فالوور و بازدید صفحات اینستاگرامی شناخته شده است. بنابراین، با خرید اکسپلور اینستاگرام می‌توانید به صورت سریع و با کیفیت تعداد فالوور و بازدید کننده صفحه خود را افزایش دهید و در بین جامعه اینستاگرامی به عنوان یک صفحه معتبر و محبوب شناخته شوید.

یکی از سریعترین راه های ورود به اکسپلور اینستاگرام استفاده از خدمات پکیج ورود به اکسپلور اینستاگرام می‌باشد، اگر میخواهید در اکسپلور دیده شوید حتما با این روش آشنا شوید.

همانطور که میدانید روند کار الگوریتم اکسپلور اینستاگرام این گونه است که اگر افراد زیادی با پست شما تعامل داشته باشند. (از جمله سیوکردن و شیر پست شما) در این صورت کم کم اینستاگرام به پیج شما اجازه می‌دهد که پست هایتان در اکسپلور اینستاگرام دیده شوند!

ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام

ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام را از دست ندهید! با خرید بسته های اکسپلور اینستاگرام، افزایش لایک، ویو، ایمپرشن، ریچ، سیو و شیر پست و … سایر اکشن های با پست شما زیاد خواهد شد که باعث دیده شدن نسبی آن پست در اکسپلور افراد مرتبط خواهد شد و در نتیجه ممکن است مقداری فالوور واقعی و ایرانی هم دریافت کنید.

با ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام، در دسترس بودن شما برای مخاطبین بیشتر خواهد بود. شما با قرار گرفتن در این بخش محبوب و مورد علاقه کاربران، فرصت بی‌نظیری برای به اشتراک گذاشتن هنر، محصولات، خدمات یا داستان خود خواهید داشت.

ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام

همچنین، با ورود به اکسپلور اینستاگرام، می‌توانید مخاطبان جدیدی را به خود جذب کنید و شبکه‌ی ارتباطی خود را به صورت چشم‌گیری گسترش دهید. آنها به‌راحتی می‌توانند به پروفایل شما سر بزنند، محتوای شما را مشاهده کنند و در صورت تمایل، با شما در ارتباط باشند. این امکان به شما ارائه می‌دهد تا بازخورد واقعی کاربران را دریافت کنید و به بهبود استراتژی‌هایتان بپردازید.

اکسپلور اینستاگرام چیست؟

اکسپلور به قسمت جستجو صفحه اینستاگرام گفته می‌شود. اینستاگرام در اکسپلور مطابق با سلیقه هر فرد، ویدیوهای مشابه را به او نمایش می‌دهد. زمانی‌ که شما یک صفحه را دنبال می‌کنید یا یک پست در اینستاگرام مورد پسند شما واقع می‌شود و آن را لایک می‌کنید، اینستاگرام براساس موضوعاتی که دنبال می‌کنید، پست‌های مشابه را در قالب عکس و ویدیو به شما نمایش می‌دهد.

اینستاگرام سعی کرده‌است با ارتقای الگوریتم خود، اکسپلور را شخصی سازی کرده و از این طریق این قسمت در صفحه هر فرد متفاوت است.

چرا باید خرید اکسپلور اینستاگرام را انجام دهیم؟

برای ورود به Explore اینستاگرام شروطی وجود دارد که با رعایت آن می‌توانید به اکسپلور راه پیدا کنید خرید اکسپلور اینستاگرام به معنای خرید بازدید واقعی و فعال از کاربران مختلف در صفحه اکسپلور اینستاگرام است. این خدمت توسط برخی از شرکت‌ها و آژانس تبلیغاتی ارائه می‌شود که به کاربران اینستاگرام، تعداد بازدیدها و فالوورهای بیشتری در صفحه اکسپلور اینستاگرام را فراهم می‌کنند. با خرید اکسپلور اینستاگرام، شما به صورت اصطلاحی از یک محصول که می‌تواند به شما کمک کند تا پست‌های شما به صورت بیشتری در صفحه اکسپلور اینستاگرام نمایش داده شود، استفاده می‌کنید.

در چنین شرایطی با تهیه سرویس‌هایی نظیر خرید اکسپلور اینستاگرام، ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام را تضمین می‌کنید. هرچه پست‌های بیشتری از صفحه شما به Explore راه یابد، سیگنال های بیشتری به الگوریتم اینستاگرام بابت مفید بودن صفحه و نمایش بیشتر آن به کاربران می‌دهید.

الگوریتم رفتن به اکسپلور اینستاگرام

  • داشتن تعامل زیاد (با برگزاری مسابقه اینستاگرامی )  • داشتن impression بالا  • داشتن profile visit بالا  • داشتن بازدید from explore  • داشتن بازدید from other  • داشتن reach بالا
ورود به اکسپلور اینستاگرام

 

پکیج خرید اکسپلور اینستاگرام شامل چه مواردی می‌باشد؟

با خرید خدمات تضمینی اکسپلور اینستاگرام شما تعاملاتی برای پست و پیجتان دریافت می‌کنید که در زیر به طور کامل ذکر شده است:

افزایش impression پست

یکی از مهمترین عواملی که بر رفتن پست به اکسپلور تاثیر گذار است داشتن ایمپرشن زیاد می‌باشد، با خرید پکیج اکسپلور اینستاگرام، ایمپرشن پست شما در عرض چند ساعت، افزایش یافته و به دیده شدن پستتان در اکسپلور کمک می‌کند.

افزایش ایمپرشن پست به طور کلی نشان دهنده تعداد بارهایی است که پست شما به نمایش درآمده است. بنابراین، افزایش تعداد ایمپرشن ها می تواند تاثیر بسیار مثبتی در رفتار پست شما در الگوریتم اکسپلور داشته باشد.

ورود به اکسپلور اینستاگرام

همانطور که ممکن است بدانید، الگوریتم اکسپلور از یک سری عوامل برای تعیین محتوایی که باید به کاربران نشان داده شود، استفاده می کند. برخی از این عوامل عبارتند از:

رضایت کاربران: الگوریتم اکسپلور سعی می کند محتوایی را به کاربران نشان دهد که آنها را راضی کند و نیازهایشان را برطرف کند. اگر پست شما توجه کاربران را به خود جلب کند و ایشان به آن علاقه مند شوند، این می تواند به افزایش رضایت کاربران و بهبود رفتار پست شما در الگوریتم اکسپلور منجر شود.

رفتار کاربران: الگوریتم اکسپلور به دنبال محتوایی است که به طور متوسط برای کاربران جالب است و باعث می شود تا بیشتر در این پلتفرم فعالیت کنند. افزایش تعداد ایمپرشن ها می تواند نشان دهنده جذب بیشتر کاربران به پست شما باشد و باعث شود رفتار کاربران بهبود پیدا کند.

افزایش احتمال واگذاری: افزایش تعداد ایمپرشن ها به احتمال زیاد منجر به افزایش تعداد لایک ها، نظرات و به اشتراک گذاری های پست شما می شود. این عوامل همگی می توانند باعث افزایش احتمال واگذاری شوند و در نتیجه، بهبود رفتار پست شما در الگوریتم اکسپلور را به همراه دارد.

بنابراین، افزایش تعداد ایمپرشن های پست شما می تواند منجر به افزایش احتمال نمایش پست شما در صفحات اکسپلور شود. وقتی پست شما بیشتر به نمایش درآمده و بازدید کنندگان بیشتری به آن دسترسی داشته باشند، احتمال اینکه پست شما به عنوان محتوای جذاب شناخته شود و به کاربرانی که علاقه مند به این نوع محتوا هستند نشان داده شود، بیشتر می شود.

بنابراین، اگر می خواهید پست خود را در الگوریتم اکسپلور بهتر دیده شود، باید به افزایش تعداد ایمپرشن های پست خود توجه کنید. برای این منظور، می توانید از راه هایی مانند بهبود محتوای پست، استفاده از هشتگ های مناسب، استفاده از تصاویر و ویدئوهای جذاب، به روز رسانی مداوم پست های خود و تعامل با دنبال کنندگان استفاده کنید. این اقدامات می تواند به بهبود رفتار پست شما در الگوریتم اکسپلور کمک کند و در نهایت به افزایش تعداد فرآیندهای مثبتی مانند لایک، نظر و به اشتراک گذاری پست شما منجر شود.

افزایش reach پست

بالا بودن تعداد reach پست ها تاثیر بسیار زیادی بر دیده شدن پست در اکسپلور دارند، از این رو این خدمات نیز در پکیج اکسپلور ما موجود می‌باشد.

افزایش کامنت اینستاگارم

با خرید خدمات اکسپلور، کامنت اینستاگرام نیز دریافت می‌کنید. در واقع دیگر نیازی به خرید کامنت اینستاگرام برای پست هایتان ندارید.

افزایش لایک اینستاگرام

با خرید اکسپلور اینستاگرام شما نه تنها ریچ و ایمپرشن دریافت می‌کنید بلکه لایک و کامنت هم دریافت خواهید کرد. پس اگر می‌خواهید همزمان هم اکسپلور و هم خرید لایک و کامنت انجام دهید به یاد داشته باشید که نیازی نیست این کار را انجام دهید، با خرید اکسپلور اینستاگرام با یک تیر چهار نشان بزنید.

افزایش سیو پست اینستاگرام

سیو کردن پست در اینستاگرام به معنای ذخیره پست توسط کاربران است و باعث می شود پست شما برای کاربران در بخش ذخیره شده ها قابل دسترس باشد. اگر تعداد سیو های پست شما افزایش یابد، به این معناست که کاربران بیشتری به محتوای شما علاقه مند شده و آن را برای مطالعه و مشاهده بعدی ذخیره کرده اند.

با توجه به اینکه الگوریتم اکسپلور، محتواهایی که بیشترین تعاملات (مثلاً لایک، نظر و سیو) را دریافت کرده‌اند، بیشتر به کاربران نشان داده می‌شوند، بنابراین افزایش تعداد سیو های پست شما می تواند منجر به افزایش نمایش پست در بخش اکسپلور شود.

خرید سیو اینستاگرام

همچنین، سیو کردن پست توسط کاربران به معنای تأیید از محتوای پست است و نشانگر این است که کاربران به محتوای پست شما علاقه مند بوده و محتوای آن برای آن‌ها مفید و قابل استفاده بوده است. بنابراین، این نوع تعامل کاربران می تواند بهبود رفتار پست شما در الگوریتم اکسپلور را تحریک کند.

با این حال، باید توجه داشت که افزایش تعداد سیو های پست شما تنها عاملی از عواملی است که به بهبود رفتار پست شما در الگوریتم اکسپلور کمک می کند. برای بهبود رفتار پست خود در اکسپلور، باید به ارائه محتوای ارزشمند، استفاده از هشتگ های مناسب، تعامل با دنبال کنندگان، استفاده از روش های مختلف مانند ویدئو و عکس و به روز رسانی مداوم پست های خود توجه کنید.

جهت خرید سیو اینستاگرام وارد پنل خدمات مجازی مارکتینگ 98 کلیک کنید.

برای خرید کسپلور حتما باید پیجمان بیزینسی باشد؟

برای خرید و تکمیل سفارشات اکسپلور اینستاگرام نیازی نیست پیجتان بیزینسی باشد ولی برای بررسی و تجزیه و تحلیل آمار اکسپلور حتما باید پیجتان بیزینسی باشد.

اگر پیجتان بیزینسی نباشد به هیچ وجه نمی‌توانید بفهمید که پستتان به اکسپلور رفته است و یا نرفته است، چه تعداد لایک و چه تعداد بازدید دریافت کرده است، آیا ایمپرشن داشته است یا نه و…

بهترین سایت خرید اکسپلور اینستاگرام کدام است؟

ورود به اکسپلور اینستاگرام

 

برای پاسخ دادن به این سوال باید به چندین معیار توجه کنیم که شامل:

معتبر و قدیمی بودن سایت : با اینکه وارد سال 2024 شده ایم ولی هنوز هم افرادی پیدا می‌شوند که از سایت های کلاه بردار خریداری کنند، معتبر بودن سایت یکی از مهمترین معیار ها در خرید اکسپلور اینستاگرام می‌باشد.

پشتیبانی آنلاین (چت آنلاین): پشتیبانی آنلاین یکی از به شدت مهمترین معیار سایت های با اعتبار بالا می‌باشد، در واقع سایتی که خریداری می‌کنید اگر دارای چت آنلاین باشد و همچنین سریع پاسخ دهند در واقع این مورد نشان دهنده ی این است که این سایت به کاربران خودش واقعا اهمیت می‌دهد.

قیمت پایین: یکی دیگر از معیار ها، داشتن قیمت مناسب برای ثبت سفارش اکسپلور می‌باشد، چون در زمینه خدمات اینستاگرام معیاری برای قیمت وجود ندارد از این رو سایت هایی وجود دارند که قیمت بسیار بالایی برای خدمات خود دریافت می‌کنند.

کیفیت عالی: و اما مهمترین معیار، داشتن کیفیت عالی در خدمات می‌باشد، متاسفانه برخی سایت ها با وجود اینکه هزینه کمتری از خدماتشان دریافت می‌کنند، در واقع کیفیت بسیار پایینی از این خدمات را ارائه می‌دهند.

پیگیری سفارشات: خدمات اینستاگرام مثل خرید کالا از سایت ها نمی‌باشد که امروز خرید کنید و پس از چندین روز به جلوی در شما بیاید، سفارشات اینستاگرامی باید در سریعترین زمان ممکن پیگیری شوند و همچنین باید این سفارشات بصورت اتوماتیک ثبت و اعمال شوند.

قیمت خرید اکسپلور اینستاگرام چقدر است؟

قیمت هزارتا بازدید از اکسپلور اینستاگرام تنها 59،000 تومان می‌باشد، اگر بیشتر از این قیمت، در سایت های دیگر برای خدمات اکسپلور اینستا دیده اید در واقع هزینه اضافی برای همان خدمات پرداخت می‌کنید.

سوالات متداول پکیج اکسپلور اینستاگرام

چگونه خدمات اکسپلور اینستاگرام را خریداری کنیم؟

برای استفاده کردن از خدمات خرید اکسپلور اینستاگرام کافی است گزینه خرید را انتخاب کنید.

  1. در فرم ثبت سفارش ابتدا نام و موبایل خود را وارد کنید.  2. لینک پستی که می‌خواهید برای آن اکسپلور خریداری کنید را وارد کنید.  3. سپس وارد درگاه پرداخت شده و سفارش خود را به تکمیل کنید.

از کجا میتونیم بفهمیم که خدمات اکسپلور برای پیج ما اعمال شده است؟

برای این کار باید پیجتان بیزینسی یا کریتور اکانت باشد، تا بتوانید بفهمید که خدمات اکسپلور اینستا برای پیج و یا پست شما اعمال شده یا خیر.

برای خرید خدمات اکسپلور اینستاگرام حتما باید پیجمان public باشد؟

اگر پیج شما هنگام خرید Private باشد متاسفانه هیچ خدماتی دریافت نخواهید کرد، تمام خدمات به صورت اتوماتیک اعمال می‌شوند از این رو به هیچ وجه توصیه نمی‌شود که پیج خود را خصوصی کنید.

از طرفی برای اینکه محتوای شما در بخش اکسپلور اینستاگرام دیده شود پیجتان حتما باید پابلیک باشد، لذا قبل از ثبت سفارش حتما به این مورد توجه داشته باشید، زیرا اگر اشتباها پرایویت باشد در این صورت هزینه خدماتی که پرداخت کرده اید قابل برگشت نخواهد بود.

چقدر طول می‌کشد تا سفارش پکیج ورود به اکسپلور اعمال شود؟

اگر از سایت ما خرید کنید سفارش شما حداکثر یک الی دو ساعت طول خواهد کشید تا تکمیل شود، پنل مارکتینگ 98 سریعترین خدمات اکسپلور اینستاگرام را ارائه می‌دهد. چون مستقیم و بدون واسطه خرید را انجام می دهید.

آیا باید جداگانه خرید اکسپلور، خرید ریچ و خرید ایمپرشن رو انجام بدهیم؟

هر دو حالت امکان پذیر است هم می توانید از پنل خدمات اینستاگرام مارکتینگ 98 جداگانه خرید ریچ و ایمپرشن را انجام بدهید و هم خدمات ریچ و ایمپرشن و هم خدمات اکسپلور یکجا سفارش دهید.

آیا خرید اکسپلور اینستاگرام بدون نیاز به پسورد اعمال می‌شود؟

برای دریافت خدمات اکسپلور به هیچ وجه نیازی به پسورد پیجتان نداریم، اگر با سایتی مواجه شدید که از شما پسورد پیجتان را می‌خواهد از هرگونه معامله با این سایت به شدت خودداری کنید.

تبلیغات اینستاگرام بهتر است یا خرید اکسپلور؟

با تبلیغات در اینستاگرام شما بازدید خوبی از سایر پیج ها در اینستاگرام دریافت خواهید کرد ولی نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که، تمامی روش های تبلیغاتی تا روزی که شما پول پرداخت می کنید یاری شما خواهند بود، ولی با چند بار خرید اکسپلور اینستاگرام دیگر پیج شما بصورت کاملا مطمئن وارد اکسپلور اینستاگرام می‌شود و دیگر نیازی نیست تا خدمات اکسپلور خریداری کنید.

آیا خرید اکسپلور اینستاگرام امن است؟

خرید اکسپلور اینستاگرام نیازمند انتخاب یک شرکت یا سایت معتبر و قابل اعتماد است. در صورتی که از یک شرکت ناشناس و نامشخص خرید کنید، ممکن است به مشکلات امنیتی برخورد کنید و به طور ناگهانی با از دست دادن حساب کاربری، کاهش بازدیدها و فالوورها روبرو شوید. برای اینکه خرید اکسپلور اینستاگرام به صورت امن صورت بگیرد، باید از سایت‌ها و شرکت‌هایی که با نماد HTTPS و گواهینامه SSL کار می‌کنند و اطلاعات شما را به صورت رمز شده دریافت و انتقال می‌دهند، استفاده کنید. همچنین، قبل از خرید از یک سایت یا شرکت، باید نظرات و تجربیات دیگران را بررسی کنید تا بتوانید از سرویس‌های معتبر و با کیفیت استفاده کنید. به طور کلی، در صورتی که با دقت و احتیاط لازم عمل کنید، خرید اکسپلور اینستاگرام می‌تواند به صورت امنی برای شما انجام شود.

آیا می‌توان اکسپلور اینستاگرام را شخصی سازی کرد؟

بله، می‌توان محتوایی که در صفحه اکسپلور اینستاگرام نمایش داده می‌شود را شخصی‌سازی کرد. در اینستاگرام، کاربران می‌توانند به صورت فعال در فرآیند شخصی‌سازی محتوا شرکت کنند، به طوری که الگوریتم‌های اکسپلور اینستاگرام بتوانند محتوای مورد علاقه کاربران را شناسایی کرده و در نتیجه، محتوای مرتبط‌تری به کاربران نمایش دهند.

برای شخصی‌سازی محتوا در اینستاگرام، کاربران می‌توانند با انجام عملیاتی مانند پسندیدن پست‌ها، نظر دادن، فالو کردن، ذخیره کردن و جستجوی محتوا، به الگوریتم‌های اینستاگرام کمک کنند تا بهتر بتوانند محتوای مرتبط با علاقه‌مندی‌ها و تمایلات کاربران را شناسایی کنند و در نتیجه، محتوای مورد علاقه بیشتری به کاربران نمایش دهند.

آیا می‌توان برای تبلیغات با اینستاگرام همکاری کرد؟

بله، می‌توان با اینستاگرام تبلیغاتی (Instagram Ads) همکاری کرد تا محتوای خاصی در صفحه اکسپلور اینستاگرام نمایش داده شود. با استفاده از ابزار تبلیغاتی اینستاگرام، کاربران می‌توانند محتوای تبلیغاتی را به صورت هدفمند برای گروه هدف خود نمایش دهند و از امکانات مختلفی مانند نمایش آگهی در صفحه اکسپلور، افزایش فالوئرها، جذب بازدید کنندگان و افزایش فروش استفاده کنند. برای همکاری با اینستاگرام تبلیغاتی، کاربران باید ابتدا به صفحه مدیریت تبلیغات اینستاگرام در https://www.facebook.com/business/instagram مراجعه کنند و سپس طبق راهنمایی‌های ارائه شده، کمپین تبلیغاتی خود را ایجاد کنند.

آیا محتوای صفحه اکسپلور اینستاگرام به صورت تصادفی تعیین می‌شود؟

محتوای نمایش داده شده در صفحه اکسپلور اینستاگرام در اولین ورود به اینستاگرام فارسی تصادفی تعیین میشود و در مرحله بعدی ربات هوش مصنوعی اینستاگرام محتوا را بر اساس علاقه مندی‌ها، رفتار کاربران، موضوعات مشابه و سابقه جستجوی کاربر نمایش می‌دهند. همچنین، این الگوریتم‌ها به توجه به جدیدترین محتواهایی که ممکن است برای کاربر جذاب باشند نیز می‌پردازند. به عنوان مثال، اگر کاربر قبلاً به تصاویری مربوط به غذا علاقه داشته باشد و به صورت مکرر با این محتوا تعامل داشته باشد، الگوریتم اکسپلور اینستاگرام ممکن است به کاربر محتوایی مرتبط با غذا پیشنهاد دهد.[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *