پرش به محتوا

چگونه از هدر رفتن هزینه تبلیغات و بازاریابی خود جلوگیری نمایید؟

[ad_1]

در سیب پیامک، هر از چندگاهی دوست داریم که مطلبی عمومی در رابطه با تجارت و بازاریابی برای شما عزیزان ارائه نماییم. بیشتر کاربران ما دارای تجارت و کسب و کاری کوچک و یا بزرگ هستند، و ما می دانیم که این گونه مقالات می تواند آنها را در رونق بخشیدن به کسب و کارشان یاری دهد. ما با افتخار اعلام می کنیم که وبلاگ مجموعه سیب یکی از بهترین و برترین سایت های تولید کننده محتوا در ایران می باشد، و ما سعی داریم که در تمامی مقالاتی که ارائه می کنیم راهکاری را پیش پای شما دوستان قرار دهیم تا کسب و کارتان به تدریج بهبود یابد.

احتمالا شما هم این اصطلاحات را تا کنون شنیده اید “برای به دست آوردن پول باید پول خرج کرد.” یا اینکه “پول، پول میاره.”. این دو اصطلاح واقعا درست هستند، اما چگونه می توانید بفهمید که بیش از اندازه هزینه کرده اید یا بیشتر هزینه ای که انجام داده اید هدر رفته است؟ در زیر سه راهکار برای شناسایی این اتفاق برایتان آورده ایم. با توجه به این سه نکته شما می توانید میزان هزینه های خود را مدیریت نمایید و از هدر رفتن سرمایه خود جلوگیری کنید.

میزان هزینه ی انجام داده شده شما برگشت داده نمی شود

شاید این نکته بسیار شفاف باشد، اما هزینه کردن ۲ میلیون تومان در ماه برای کمپین تبلیغاتی تان نشانه ی موفق بودن شما نخواهد بود. اگر شما در ماه این مبلغ را هزینه ی انجام تبلیغات خود کنید و از طریق آن ۱۰ میلیون تومان سود داشته باشد، نشانگر این است که به درستی تبلیغات خود را انجام داده اید. یادتان باشد که همیشه باید مقدار سود حاصل از سرمایه خود را ارزیابی نمایید تا مطمئن شوید که سرمایه شما به هدر نمی رود.

تیم پشتیبانی ضعیفی در اختیار دارید

ممکن است که سود حاصل از سرمایه شما بسیار بالا باشد، اما تیم مشتریان شما در دسترس نباشند. به شما پیشنهاد می کنیم که برای این موضوع چاره ای بیاندیشید. بیایید از این زاویه به این مسئله بیاندیشیم، شاید شما اکنون در حال دریافت سود حاصل از سرمایه گذاری خود هستید اما اگر این سود دهی در آینده متوقف گردد چه اتفاقی خواهد افتاد؟ اگر کمپین تبلیغات شما موفقیت خود را از دست داد و عملکرد آن به مراتب ضعیف شد؟ مطمئنا در این هنگام شما به تیم پشتیبانی احتیاج دارید که بتوانید بر توانایی هایشان تکیه کنید. شما به تیم پشتیبانی احتیاج دارید که بتواند به شما نشان دهد که چه در چه جایی از فعالیت خود عملکرد ضعیفی دارید. و بتواند مشکل شما را به راحتی برطرف سازد.

شرکا و همکاران شما از نیازهای اختصاصی شما آگاهی ندارند

شاید شرکا و همکاران تبلیغاتی شما، یا شرکتی که کارهای تبلیغاتی شما را مرتبا انجام میدهد، همواره سعی دارد خدمات و محصولی را که به آن نیاز ندارید را به شما بفروشد. یا شاید، هنگامی که می خواهید به آنها بگویید که پروژه و برنامه خاصی را کنسل کنند، برای پاسخگویی در دسترس نیستند. سعی کنید که همیشه با افرادی همکاری کنید که به کسب و کار شما برایشان مهم باشد و موفقیت را به شما تضمین دهند.

امتیاز شما به این مقاله
تگ ها


[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *