پرش به محتوا

چگونه تلگرام پرمیوم را فعال کنیم؟ ◁روش رایگان و پولی

[ad_1]

نسخه حرفه‌ای تلگرام قابلیت‌های اضافی، مثل استوری تلگرام و دانلود با سرعت بیشتر را ارائه می‌دهد. اگر دوست دارید که از تلگرام پرمیوم استفاده کنید، با راهنمای چگونه تلگرام پرمیوم را فعال کنیم همراه شوید تا ضمن کسب اطلاعاتی در مورد تفاوت‌های نسخه‌ی رایگان و پریمیوم، از هزینه و نحوه فعال‌سازی آن در ایران و موارد دیگر نیز آگاهی پیدا کنید.

تلگرام پریمیوم چیست؟

در اولین بخش از راهنمای چگونه تلگرام پرمیوم را فعال کنیم به بررسی این موضوع می‌پردازیم که اصلاً تلگرام پرمیوم چیست. تلگرام پریمیوم همانطور که از نامش بر می‌آید، نسخه‌ی حرفه‌ای و پولی تلگرام رایگان محسوب می‌شود. تلگرام تا پیش از عرضه‌ی تلگرام پریمیوم با هزینه‌ی شخصی مدیرعامل آن یعنی آقای پاول دورف، تبلیغات و کمک‌های مالی کاربران اداره می‌شد، اما با روی کار آمدن این نسخه‌ی جدید و حرفه‌ای، ضمن کسب درآمد از کاربران، امکانات بیشتر و جذاب‌تری را نیز در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

تلگرام پریمیوم چیست؟

کاربران برای استفاده از امکانات تلگرام پریمیوم باید حق اشتراک ماهیانه تهیه کنند. قیمت خرید تلگرام پرمیوم بسته به کشور و منطقه متفاوت است و ممکن است برای برخی کاربران گران‌تر باشد. اما با این حال، برخی کاربران از این نسخه ویژه برای استفاده از امکانات اضافی و بیشتری که در آن وجود دارد، استفاده می‌کنند. این نسخه‌ی رسمی از تلگرام همچنین یک سری ویژگی‌هایی که هم‌اکنون برای عموم کاربران عادی تلگرام در دسترس است را به صورت بهبودیافته‌تر در اختیار کاربران تلگرام پریمیوم قرار می‌دهد. نسخه‌ی اولیه تلگرام پریمیوم، تیر ماه سال ۱۴۰۲ در اختیار کاربران قرار گرفت.

چرا باید از تلگرام پرمیوم استفاده کنیم؟

در این قسمت از راهنمای چگونه تلگرام پرمیوم را فعال کنیم به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت که چه دلایلی برای استفاده از تلگرام پریمیوم وجود دارد و این نسخه‌ حرفه‌ای چه برتری‌هایی نسبت به تلگرام رایگان و عادی که اکثر کاربران از آن استفاده می‌کنند دارد. تلگرام پریمیوم با ارائه قابلیت‌های جدید و جذاب، تجربه یکپارچه و کاربردی را برای کاربران فراهم می‌کند. تغییر ظاهر برنامه، حفظ حریم خصوصی بهتر، پشتیبانی از چندین حساب کاربری و امکان ارسال پیام‌های خودکار تنها برخی از ویژگی‌های مثبت این نسخه هستند. نسخه پریمیوم تلگرام به شما امکان می‌دهد که ظاهر برنامه را بر اساس سلیقه خود تغییر دهید. شما می‌توانید پوسته‌های متنوعی را روی آن امتحان کنید و به شخصی‌سازی آیکون این اپلیکیشن نیز بپردازید.

چگونه تلگرام پرمیوم را فعال کنیم؟

تلگرام پرمیوم به کاربران این امکان را می‌دهد که گروه‌های بزرگ‌تری با تعداد اعضای بیشتر از نسخه رایگان ایجاد کنند و از امکانات پیشرفته‌تری برای مدیریت گروه نیز بهره ببرند. در نسخه‌ی رایگان تلگرام، شما محدودیت‌هایی برای ارسال پیام دارید، اما در تلگرام پریمیوم می‌توانید پیام‌های بزرگ‌تر و با حجم بیشتری را ارسال کنید. در واقع در این نسخه‌ی حرفه‌ای تلگرام دیگر خبری از محدودیت ارسال فایل‌های با حداکثر ظرفیت دو گیگابایتی وجود ندارد و کاربران می‌توانند حداکثر فایل‌های چهار گیگابایتی را برای هم ارسال کنند. همچنین برای دانلود فایل‌های مختلف، تلگرام پریمیوم سرعت بسیار بالاتری را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

با خرید ممبر تلگرام پریمیوم، می‌توانید کانال‌های پرمیوم با برخی از ویژگی‌های پیشرفته‌تری ایجاد کنید که در نسخه رایگان وجود ندارد. این ویژگی‌ها شامل قفل کردن کانال، ایجاد پیام‌های خودکار، امکان ایجاد نظرسنجی‌های ویژه در کانال و غیره است. همچنین یک سری محدودیت‌های در این زمینه نیز برای کاربران تلگرام پریمیوم از بین رفته است. به عنوان مثال کاربران در این نسخه می‌توانند در 1000کانال مختلف عضو شوند، اما این در حالی است که کاربران تلگرام عادی قادرند در حداکثر ۵۰۰ کانال عضویت داشته باشند. در تلگرام پریمیوم اگر شما کانالی داشته باشید، امکان پیوستن حداکثر ۵ هزار نفر به کانال شما وجود دارد که این گزینه برای کاربرانی که دارای کسب و کار هستند، بسیار مفید و کارآمد خواهد بود. همچنین امکان دسترسی به آمار کانال‌ها و گروه‌ها نیز برای افراد مختلف فراهم است.

بیشتر بخوانید : چگونه در سرچ تلگرام اول باشیم

چگونه تلگرام پرمیوم را فعال کنیم؟

تلگرام پرمیوم به کاربران امکانات پیشرفته‌تری برای مدیریت حریم خصوصی خودشان و دیگران می‌دهد. آن‌ها قادر به انجام این کار هستند که بیوگرافی طولانی‌تری نسبت به نسخه‌ی تلگرام عادی برای خود بنویسند و امکان اضافه کردن حداکثر ۲۰ لینک به آن را نیز دارند. نسخه‌ی پریمیوم همچنین استفاده از کاراکترهای بیشتر در کپشن محتواهای چندرسانه‌ای را امکان‌پذیر می‌سازد. کاربران تلگرام پریمیوم امکان ساخت حداکثر ۲۰ پوشه چت را نیز خواهند داشت و می‌توانند درون هر پوشه حداکثر ۲۰۰ چت مربوط به آن را قرار دهند. یکی دیگر از ویژگی‌های کارآمد تلگرام پریمیوم امکان استفاده‌ی هم‌زمان از چهار حساب کاربری است که این ویژگی به‌ خصوص برای افراد دارای کسب‌وکار می‌تواند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد.

گل سرسبد ویژگی‌های جذاب تلگرام پریمیوم، امکان گذاشتن استوری و دریافت تیک آبی تلگرام است. البته این قابلیت برای کاربران تلگرام رایگان نیز فعال است، اما باید توجه داشته باشید که برای استفاده از این قابلیت باید از پیش‌شماره‌‌ای غیر از پیش‌شماره ایران و روسیه بهره ببرید. در غیر این صورت، باید از تلگرام پریمیوم استفاده کنید. در تلگرام پریمیوم همچنین محدودیت‌های ذخیره استیکر و گیف نیز بهبود پیدا کرده و اکنون کاربران قادرند تا ۴۰۰ گیف و ۱۰ مجموعه استیکر و ری اکشن تلگرام را برای خود ذخیره کنند. امکان استفاده از انیمیشن‌های متحرک در پروفایل را نیز باید به ویژگی‌های جالب تلگرام پریمیوم اضافه کرد.

چگونه تلگرام پرمیوم را فعال کنیم؟

علاوه بر ویژگی‌های ذکر شده، این نسخه از تلگرام دو ویژگی کارآمد دیگر نیز دارد. کاربران با استفاده از تلگرام پریمیوم از شر تبلیغات کانال‌های مختلف خلاص می‌شوند. در واقع، در این نسخه از تلگرام، شما در کانال‌هایی که تبلیغات در آن وجود دارند، صرفاً به محتوای آن دسترسی خواهید داشت و تبلیغات برای شما نشان داده نمی‌شود. همچنین شما در این نسخه‌ قادر خواهید بود ویس‌هایی که کاربران دیگر برای شما ارسال می‌کنند را بدون هیچ زحمتی به متن تبدیل کنید. اگر جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در اکثر اوقات امکان پلی کردن و گوش دادن به ویس‌ها را ندارید، این ویژگی برای شما بسیار مفید خواهد بود.

این ویژگی‌ها، مهم‌ترین برتری‌های تلگرام پریمیوم را نسبت به تلگرام عادی به شما نشان می‌دهد و در نهایت باید تصمیم بگیرید که آیا ارزش دارد برای دسترسی به این ویژگی‌ها حق اشتراک پرداخت کنید یا نه.

آیا کاربران ایرانی قادر به خرید اکانت تلگرام پریمیوم هستند؟

چگونه تلگرام پرمیوم را فعال کنیم؟

یکی از سوالات مهم و بسیار پرتکراری که ممکن است در ذهن افراد مختلف ایجاد شود این است که آیا کاربران ایرانی می‌توانند از داخل کشور اکانت تلگرام پریمیوم را خریداری کنند یا نه که در این بخش از راهنمای چگونه تلگرام پریمیوم را فعال کنیم به بررسی کامل این موضوع خواهیم پرداخت. بگذارید خیال شما را در این زمینه راحت کنیم. شما با شماره‌ی ایرانی خود نمی‌توانید به طور مستقیم حساب کاربری تلگرام پریمیوم را خریداری کنید و به همین دلیل است که در منوی تلگرام کاربران ایرانی گزینه‌ای تحت عنوان Telegram Premium دیده نمی‌شود. اما نگران نباشید؛ چرا که شما می‌توانید با یک سری ترفندها خرید اکانت تلگرام پریمیوم خود را انجام دهید.

همانطور که پیش‌تر به آن اشاره کردیم، تلگرام خط‌های با پیش‌شماره ایران را به نسخه‌ی پریمیوم ارتقاء نمی‌دهد و این به این معنی است که شما نمی‌توانید با شماره‌هایی ایرانی که در حال استفاده از آن هستید، از تلگرام پریمیوم بهره ببرید. در این زمینه شما دو راه خواهید داشت. اولین راه این است که یک شماره خارجی تهیه کنید و حساب تلگرام پریمیوم خود را روی آن بسازید. دومین راه نیز این است که از سایت‌های داخلی اکانت تلگرام پریمیوم خریداری کنید که سختی‌های روش اول را ندارد. طبیعتاً با استفاده از روش دوم، شما نیازی به خرید شماره مجازی یا خارجی ندارید و امکان ارتقاء حساب کاربری با استفاده از آیدی تلگرام نیز وجود دارد.

چگونه تلگرام پرمیوم را فعال کنیم؟

در مورد روش اول یعنی خرید اکانت تلگرام پرمیوم با استفاده از شماره خارجی باید به یک نکته توجه ویژه کنید و آن هم این است که اگر شماره خارجی مد نظر شما در حال حاضر دارای یک حساب کاربری در تلگرام باشد، باید حتما آن را دلیت اکانت کرده و سپس برای خرید اکانت تلگرام پریمیوم آن اقدام نمایید. به طور کلی باید از شماره‌ای در این زمینه بهره ببرید که هیچ حساب کاربری در تلگرام ندارد. همچنین اگر قصد دارید از راه اول برای خرید اکانت تلگرام پریمیوم اقدام کنید و شماره‌ی خارجی ندارید، می‌توانید از سرویس‌های ارائه‌دهنده شماره مجازی مانند گوگل ویس استفاده کنید.

سوال دیگری که در این زمینه برای بسیاری از کاربران پیش می‌آید این است که اگر با شماره‌ی ایرانی نمی‌توان حساب کاربری تلگرام پریمیوم خریداری کرد، پس چرا بسیاری از کاربرانی که شماره ایرانی دارند موفق به انجام این کار شده‌اند؟ پاسخ ساده است. تلگرام قابلیتی دارد که شما می‌توانید پس از فعال کردن حساب کاربری تلگرام پریمیوم، شماره خود تغییر دهید. به بیانی دیگر یعنی شما اول با شماره مجازی یا خارجی خود یک حساب کاربری تلگرام پریمیوم تهیه می‌کنید و پس از فعال‌سازی آن، شماره خارجی آن را تغییر داده و شماره خط ایرانی خود را وارد می‌کنید. در این صورت تمام ویژگی‌های تلگرام پریمیوم نیز برای شما در دسترس قرار می‌گیرد و بدون هیچ مشکلی می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید.

چه روش‌های برای خرید اکانت تلگرام پریمیوم وجود دارد؟

چگونه تلگرام پرمیوم را فعال کنیم؟

در این بخش از راهنمای چگونه تلگرام پریمیوم را فعال کنیم، به معرفی و بررسی روش‌های خرید اکانت تلگرام پریمیوم می‌پردازیم. در ابتدا باید اشاره کنیم که برای خرید اکانت تلگرام روش‌های بسیار زیادی وجود دارد. کاربران گوشی‌های اندرویدی می‌توانند از قابلیت پرداخت درون برنامه‌ای نسخه‌ی گوگل پلی تلگرام استفاده کنند. همچنین تلگرام کمی قبل برای کاربران گوشی‌های هوشمند اندرویدی نسخه‌ی مستقل از گوگل‌ پلی را نیز ارائه کرد که یک سری محدودیت‌های نسخه‌ی موجود در گوگل پلی مانند محدودیت روی محتوای دارای کپی‌رایت را ندارد و همچنین به‌روزرسانی آن از درون خود برنامه انجام می‌شود.

برای خرید اکانت تلگرام پریمیوم در این نسخه، شما باید از ربات پرمیوم تلگرام که به این کار اختصاص داده شده استفاده کنید. کاربران گوشی‌های آیفون نیز با استفاده قابلیت پرداخت درون برنامه‌ای نسخه‌ی موجود در اپ استور تلگرام، امکان خرید نسخه‌ی پریمیوم این پیام‌رسان پیشرفته را نیز خواهند داشت. این کاربران امکان پرداخت هزینه‌ی این سرویس را از طریق ربات مخصوص همانند کاربران گوشی‌های اندرویدی نخواهند داشت.

قیمت خرید اکانت پریمیوم تلگرام چقدراست؟

اگر با استفاده قابلیت پرداخت درون برنامه‌ای گوگل پلی اقدام به خرید اکانت پریمیوم تلگرام کنید، بر اساس منطقه و کشور قیمت آن متغییر خواهد بود. به عنوان مثال هزینه اشتراک تلگرام پریمیوم با شماره و منطقه گوگل پلی آمریکا 5 دلار در ماه است. این در حالی است که اگر از نسخه‌ی غیر گوگل پلی تلگرام استفاده کرده و از ربات مخصوص آن برای خرید بهره ببرید، این هزینه با به 4 دلار در ماه خواهد رسید. اشتراک سالیانه نسخه‌ی پریمیوم تلگرام نیز برای شما حدود ۴۰ دلار هزینه در بر خواهد داشت.

خرید تلگرام پرمیوم

البته باید به یک نکته نیز توجه کنید که به دلیل وجود تحریم‌ها و محدودیت‌های داخل کشور، کاربران با مشکلات زیادی به جهت ورود اطلاعات گیفت کارت یا کارت‌های اعتباری در گوگل پلی مواجه خواهند شد. اما راه ساده‌تری نیز برای شما در این زمینه وجود دارد. شما می‌توانید از وب‌سایت‌هایی که اشتراک اپلیکیشن‌ها و برنامه‌های خارجی پولی را می‌فروشند، برای خرید اکانت پریمیوم تلگرام استفاده کنید و در این صورت دردسر خرید گیف کارت و موارد این چنینی را نیز نخواهید داشت. در این سایت‌ها، شما پس از مشخص کردن مدت زمان اشتراک خود، هزینه‌ی آن را به صورت ریالی پرداخت خواهید کرد و سپس با در دسترس قرار دادن آیدی تلگرام خود، پس از مدت کوتاهی شاهد پریمیوم شدن آن خواهید بود. در بخش بعدی این مقاله به معرفی چند وب‌سایت در این زمینه خواهیم پرداخت.

بهترین سایت‌ خرید اکانت تلگرام پریمیوم

چگونه تلگرام پرمیوم را فعال کنیم؟

در این قسمت از راهنمای چگونه تلگرام پریمیوم را فعال کنیم ، به معرفی بهترین سایت برای خرید اکانت تلگرام پریمیوم می‌پردازیم

یکی از بهترین سایت‌ها برای خرید تلگرام پرمیوم می‌توان به مارکتینگ 98 اشاره کرد. این سایت تنها با دریافت آیدی یا همان نام کاربری اکانت تلگرام افراد را به پریمیوم تبدیل خواهد کرد پس از ورود به سایت مارکتینگ 98 ، یک سری پلن‌های اشتراک برای شما نشان داده می‌شود که شما می‌توانید بر اساس نیاز خود از بین آن‌ها دست به انتخاب بزنید. پس از انتخاب یکی از پلن‌های ۳ ماهه، ۶ ماهه و ۱۲ ماهه، آیدی تلگرام خود را وارد کرده و روی ثبت سفارش کلیک نمایید. پس از پرداخت هزینه اشتراک مورد نظر، اکانت تلگرام شما خیلی سریع به نسخه‌ی پریمیوم تغییر پیدا می‌کند.

چگونه تلگرام پریمیوم را فعال کنیم رایگان؟

اگر شما میخواهید بدانید چگونه تلگرام پریمیوم را فعال کنیم رایگان؟ روش های دریافت تلگرام پرمیوم رایگان را مطالعه کنید که قبلا توضیح داده شده است روش های معرفی شده واقعا رایگان است فقط باید تلگرام اصلی را دانلود یا بروز رسانی کنید

البته اگر در اینترنت به جستجو بپردازید، فایل‌های APK زیادی از تلگرام پیدا خواهید کرد که ادعا می‌شود تلگرام پریمیوم هستند و قابلیت‌های آن را به شما ارائه می‌دهند. اما اگر آن‌ها را نصب کنید، باید قید اطلاعات شخصی خود را به طور کامل بزنید. چرا که اکثر این برنامه‌ها امنیت بالایی ندارند و حتی این امکان وجود دارد که هکرهایی که پشت آن برنامه‌ها هستند، اقدام به هک کردن اطلاعات گوشی هوشمند شما کنند. پس اگر به امنیت اطلاعات شخصی خود اهمیت می‌دهید، حدالامکان به سراغ چنین اپلیکیشن‌هایی نروید.

چگونه تلگرام پریمیوم را فعال کنیم؟

چگونه تلگرام پرمیوم را فعال کنیم؟

در این بخش از راهنمای چگونه تلگرام پریمیوم را فعال کنیم ، به نحوه‌‌ی فعال‌سازی حساب کاربری تلگرام پریمیوم پس از خرید اشتراک آن خواهیم پرداخت که کار بسیار ساده‌ای خواهد بود. پس از خرید اشتراک تلگرام پریمیوم،

  1. وارد اپلیکیشن تلگرام شوید.
  2. روی منوی در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید.
  3. در این بخش گزینه‌ی Telegram Premium برای شما به نمایش در می‌آید، آن را بزنید.
  4. سپس گزینه‌ی Subscribe را انتخاب کنید. اگر حساب کاربری تلگرام شما به پرمیوم ارتقاء داده شده باشد، در کنار عکس پروفایل خود یک تیک آبی مشاهده خواهید کرد. این تیک آبی را صرفاً کاربرانی مشاهده خواهند کرد که از حساب کاربری تلگرام پریمیوم استفاده می‌کنند و کاربران تلگرام رایگان قادر به دیدن آن نخواهند بود.

سوالات متداول فعالسازی اکانت تلگرام پرمیوم

چگونه اکانت پریمیوم تلگرام بخریم؟

روش‌های زیادی برای این کار وجود دارد، مثل ربات پرمیوم تلگرام یا استفاده از شماره مجازی تلگرام، اما ساده‌ترین راه برای کاربران ایرانی، استفاده از وب‌سایت‌های خرید تلگرام پریمیوم است.

چگونه تلگرام پریمیوم را فعال کنیم رایگان برای آیفون؟

می تونید روش های فعالسازی تلگرام پرمیوم رایگان را مطالعه کنید.

تلگرام پریمیوم برای کسب و کارها مناسب است؟

تلگرام پریمیوم برای آن دسته از کاربرانی مناسب است که استفاده زیاد از تلگرام دارند و قصد تشکیل شبکه‌ی گسترده‌ای از مخاطبان را دارند. به عنوان مثال صاحبان مشاغل و شرکت‌ها می‌توانند از قابلیت‌های جذاب نسخه‌ی پریمیوم به شکل مناسبی بهره ببرند.

آیا تلگرام پرمیوم با شماره ایرانی و بدون لاگین فعال میشه؟

بله، شما می توانید با با شماره ایرانی و داشتن یک ایدی تلگرام نسبت فعال کردن و خرید تلگرام پرمیوم اقدام کنید

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *