پرش به محتوا

کپی کپشن و کامنت اینستاگرام

[ad_1]

کامنت اینستاگرام یکی از دو راه اصلی برای درگیر کردن فالوورها با محتوای شما است. اگرچه لایک کردن بسیار مهم است؛ اما کامنت‌ها شکل منحصر به فرد و فعال‌تری از تعامل را نشان می‌دهند و نیاز به تلاش بیشتری از جانب شخص دارند. بازاریاب‌ها، برندها و اینفلوئنسرهای اینستاگرام از بخش کامنت‌ها به عنوان معیاری برای تعامل و بازخورد استفاده می‌کنند.

با این حال شما می‌توانید برای بالا نشان دادن تعامل صفحهٔ خود کامنت اینستاگرام بخرید.  کاربران به پست‌هایی که کامنت‌های زیادی دارند؛ توجه بیشتری نشان می‌دهند و به نوعی اعتمادشان به این صفحات بیشتر است.

بنابراین وقتی زیر پست‌های خود کامنت زیادی دارید؛ افراد زیادی را جذب خواهید کرد. با خرید کامنت، شانس دریافت لایک، کامنت و فالوور واقعی شما بالاتر خواهد رفت و در نهایت صفحه شما  فعال‌تر از همیشه خواهد بود.

خرید کامنت اینستاگرام

خرید کامنت اینستاگرام به دو صورت است؛ کامنت سفارشی با متن دلخواه یا کامنت رندوم و ایموجی.

کامنت‌های سفارشی با متن دلخواه از سوی کاربران واقعی و شاید کاربران تیک آبی اینستاگرام ایجاد می‌شوند ولی کامنت های رندوم و ایموجی از طریق برنامه های کامنت‌ بگیر اینستاگرام به صورت منظم ثبت خواهد شد.  کامنت رندوم ارزان تر و مقرون به صرفه تر است و روال انجام آن نیز سریع‌تر است.

مزایای خرید کامنت اینستاگرام

چند عامل می‌تواند رتبه یک پست در فید اینستاگرام را ارتقا بخشد و تعداد کامنت‌های پست‌ها یکی از آنهاست. داشتن فالوور بالا در شبکه‌های اجتماعی عالی است؛ اما کافی نیست. برای شهرت بیشتر، نرخ تعامل بالاتر، کامنت‌های پست‌های شما باید زیاد باشد.

با این کامنت‌ها حساب شما حرفه ای تر، جذاب‌تر و واقعی‌تر به نظر می‌رسد.

افزایش بازدید پست ها با خرید کامنت اینستاگرام

الگوریتم اینستاگرام از پست‌هایی با نرخ تعامل بالاتر، شامل پست‌ها با کامنت، حمایت می‌کند. خرید کامنت می‌تواند به دیده شدن پست شما کمک کند و احتمال اینکه پست در فیدهای کاربران به نمایش دربیاید؛ بالاتر خواهد رفت.

اعتماد بیشتر کاربران:

یک پست با کامنت‌های زیاد باعث می‌شود تا  کاربران واقعی را جذب کند تا با محتوای شما درگیر شده و کامنت‌های جدیدی برای پست بگذارند.

افزایش اینگیجمنت اینستاگرام

خرید کامنت در اینستاگرام باعث تعامل در پست‌ها می‌شود و سایر کاربران را ترغیب می‌کند که به بحث وارد شده و افکار خود را به اشتراک بگذارند.

خرید لایک کامنت اینستاگرام

لایک کامنت اینستاگرام یک راه عالی برای درگیر کردن فالوورها در زیر پست‌هایتان است.  این روشی سریع برای تأیید نظر شخصی و حمایت از نظراتی است که با آن موافق هستید.

خرید لایک کامنت در اینستاگرام یک استراتژی بازاریابی هوشمند است؛ بنابراین اگر به دنبال بیشتر دیده شدن در پلت فرم رسانه‌های اجتماعی هستید؛ بهتر است آن را تست کنید. شما با خرید لایک کامنت اینستاگرام می‌توانید مزایای زیادی را به دست بیاورید.

این یک تاکتیک ارزان و به صرفه برای برندسازی است؛ بنابراین اگر قصد دارید در اینستاگرام معروف و مشهور شوید؛ از امتحان کردن آن پشیمان نخواهید شد.

کپی کامنت اینستاگرام

برنامه اینستاگرام اجازه کپی کپشن و نظرات را نمی‌دهد. با این حال می‌توانید آن را دور بزنید و این کار را روی آیفون یا دستگاه اندرویدی خود انجام دهید.

2 راه برای کپی کردن کپشن و کامنت در اینستاگرام وجود دارد؛ یک روش با مرورگر در گوشی و روش دیگر با استفاده از مرورگر در وب اینستاگرام است.

نکته: مراحل ذکر شده در مرورگر موبایل برای اندروید و آیفون یکسان است.

روش اول:
 • اینستاگرام را باز کنید و پست را انتخاب کنید.
کپی کامنت اینستاگرام
 • روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید
کپی کامنت اینستاگرام
کپی کامنت اینستاگرام
 • مرورگر موبایل را باز کرده و لینک کپی شده را در نوار جستجو پیست کنید.
کپی کامنت اینستاگرام در موبایل
 • روی Go ضربه بزنید.
برنامه کپی کامنت اینستاگرام
 • روی قسمتی از متن کپشن یا کامنت ضربه بزنید و نگه دارید تا دکمه‌ها را مشاهده کنید.
انتخاب متن کامنت اینستاگرام
 • سپس بخش مورد نظر متن را با دو علامت که در ابتدا و انتهای آن است؛ انتخاب کنید.
نحوه کپی کردن کامنت اینستاگرام
 • روی Copy ضربه بزنید.
کپی کپشن اینستاگرام دیگران

روش دوم نیز به همین صورت در مرورگر وب انجام می‌شود.

 کامنت آماده برای اینستاگرام

در این بخش تعدادی از بهترین کامنت‌های آماده اینستاگرام در سال 2023  را تحت پوشش قرار دادیم که برای کامنت گذاشتن در زیر پست دوستان‌تان، عالی است.

 • عکست خیلی خیره کننده است!
 • خیلی باحالی!
 • عکست باحاله! دوسش دارم!
 • متشکرم!
 • به کشتن ادامه بده با این لوکیشن زیبا! کجاست؟
 • کپشن‌های تو همیشه منو به فکر وا می‌داره! دوسش دارم!
 • همینطور عالی ادامه بده!
 • پست‌های تو همیشه لبخند بر لبم می‌آره!
 • پستت شگفت انگیزه!

 اگر به نظر شما پست کاربر الهام بخش، تاثیرگذار یا شگفت انگیز است، نوشتن تعریف و تمجید راهی عالی برای نشان دادن قدردانی و حمایت شما است.

 • وای تو واقعاً با استعدادی
 • این خیره کننده اس!
 • من عاشق سبک و دید خلاقانه‌ی تو هستم.
 • تو الهام بخش من و بقیه‌ایی.
 • تلاش و فداکاری تو ستودننه.
 • می‌تونم تمام روز به این عکس خیره شم.

برنامه کامنت گذاشتن برای دیگران

برنامه کامنت گذاشتن برای دیگران

در دنیای شلوغ و مدرن، همه دوست دارند کارهای خود را سریع انجام دهند. در دنیای مجازی هم همین طور است.

اپلیکیشن Phantom

 با ساخت و معرفی ابزارها و فناوری‌های جدید، همهٔ کاربران و کسب و کارها تمایل دارند از اتوماسیون بهره ببرند. مثلا شما می‌توانید به سادگی از یک ربات و برنامه‌ی اینستاگرام برای گذاشتن کامنت‌ها روی پست دیگران استفاده کنید.

شما با اپلیکیشن Phantom می‌توانید به طور خودکار روی پست‌های اینستاگرام از لیست URL های پروفایل خود کامنت بگذارید.

علاوه بر این قادر هستید کامنت خود  را به صورت تصادفی از لیست خود ارسال کنید و در نهایت نتایج آنها را در یک فایل CSV دریافت نمایید.

برای استفاده از این برنامه نیازی نیست مرورگر خود را باز کرده و یا رایانه روشن کنید. نتایج به صورت خودکار در برنامه در دسترس است.

AiGrow

فانتوم به صورت خودکار روی حساب‌های اینستاگرامی که در صفحه‌گسترده اکسل قرار می‌دهید، با چند مرحله ساده کامنت می‌گذارد.

AiGrow سرویسی است که برای کاربرانی که به دنبال رشد پایدار فالوورها یا نرخ تعامل هستند؛ عالی است.

AiGrow یک بسته همه کاره است که می‌تواند قابلیت‌های زیادی را در اختیار شما قرار دهد.

مهم‌ترین چیزی که این برنامه دارد این است که یک مدیریت حساب اختصاصی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

این برنامه از طریق لایک‌ها، کامنت و DM‌هایی که می‌تواند بر مشتریان شما تأثیر بگذارد، با مشتریان شما درگیر خواهد شد.

البته این کار مزایا و معایبی دارد که بهتر است از آن‌ها مطلع باشید.

مزایا و معایب استفاده از برنامه کامنت گذاشتن برای دیگران

 • کامنت گذاشتن به صورت خودکار
 • صرفه جویی در زمان
 • استفاده آسان
 • مشارکت کمتر
 • از دست دادن فالوورهای واقعی
 • خطر بلاک شدن

خرید کامنت سفارشی با متن دلخواه

خرید کامنت سفارشی با متن دلخواه

برای گذاشتن کامنت، زمان و انرژی بیشتری نسبت به لایک صرف می‌شود. فالوورها ابتدا در مورد کامنت و پست شما فکر می‌کنند و سپس یک پاسخ را تایپ خواهند کرد.

این برای یک یا دو پست زیاد زمانبر نیست؛  اما وقتی صدها پست را هر روز می‌خوانند، گذاشتن کامنت برای همه آنها بسیار وقت گیر است.

کاربران تنها برای پست‌هایی کامنت می‌گذارند که به شدت با محتوای آن درگیر باشند. بنابراین کامنت گرفتن در اینستاگرام بسیار سخت‌تر از لایک گرفتن است.

به همین دلایل کامنت‌ها توسط الگوریتم اینستاگرام ارزش بیشتری دارند. به همین دلیل برای کسب‌وکارها و اینفلوئنسرها بسیار با ارزش تر هستند؛ بنابراین اغلب برای افزایش دید صفحه اینستاگرام خود، کامنت می‌خرند.

هر چه کامنت‌های بیشتری خرید کنید؛ احتمالاً نظرات ارگانیک بیشتری دریافت می‌کنید.

خرید کامنت اینستاگرام می‌تواند در زمان و تلاش شما برای ایجاد محتوای مورد نظرتان صرفه جویی کند.

با این حال، حتی اگر قصد خرید کامنت اینستاگرام را دارید، نباید فقط روی آن سرمایه گذاری کنید. برای جذب فالوورهای بیشتر و رشد حسابتان، باید محتوای جذاب منتشر کنید.

برای اینکه کامنت بیشتری در اینستاگرام دریافت کنید از این نکات کمک بگیرید:

مسابقه برگزار کنید یا هدیه دهید

یک مسابقه اینستاگرامی ، چه در اینستاگرام یا در هر یک از حساب‌های شبکه اجتماعی خود، برگزار کنید و آن را در اینستاگرام تبلیغ کنید. یک جایزه مناسب را انتخاب کنید و از کاربران بخواهید با کامنت گذاشتن در مسابقه شرکت کنند. علاوه بر این از آن‌ها بخواهید محتوا و پست شما را شیر کنند تا امتیاز بیشتری به دست بیاورند.

مستقیم از کاربران بخواهید که مشارکت کنند

اگر کامنت بیشتری می‌خواهید، از فالوورها بخواهید. این ممکن است ساده باشد، اما بسیاری از مردم فراموش می‌کنند که این کار را انجام دهند؛ بنابراین تعداد کامنت‌هایی که دریافت می‌کنید کاهش می‌یابد.

برای دریافت کامنت بیشتر، سوالات مستقیمی بپرسید

سوالاتی که پاسخ آنها ساده باشد یا از فالوورهای خود بخواهید نظر خود را در مورد موضوع به اشتراک بگذارند. موضوعات بحث برانگیز برای این کار عالی است.

 بهترین برنامه کامنت بگیر اینستاگرام

نرخ تعامل در پست‌های اینستاگرام بسیار مهم است؛ زیرا هر چه این نرخ بالاتر برود؛ رتبهٔ پیج بهتر شده و در اکسپلور دیده می‌شود. عوامل زیادی برای افزایش نرخ تعامل پیچ اینستاگرام تاثیر می‌گذارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، کامنت‌های بیشتر است.

اگر کامنت‌های زیادی زیر پست‌های اینستاگرام شما باشد؛ طبق الگوریتم، صفحهٔ شما یک صفحه با محتوای غنی خواهد بود و بسیار تاثیرگذار است؛ بنابراین رشد می‌کند و بیشتر دیده می‌شود.

در همین راستا شما می‌توانید از برنامه‌های کامنت بگیر اینستاگرام استفاده کنید که در ادامه به بهترین آن‌ها می‌پردازیم.

بهترین اپلیکیشن‌های کامنت بگیر اینستاگرام

      Growthoid
بهترین اپلیکیشن‌های کامنت بگیر اینستاگرام

Growthoid قدرتمندترین ابزار موجود برای رشد و عملکرد اینستاگرام است. این سرویس مدیریت شده می‌تواند به شما کمک کند فالوورهای بیشتری در اینستاگرام بگیرید، لایک‌ها و کامنت‌های بیشتری به دست آورید، و میزان  تعامل کلی خود را بهبود ببخشید.

این اپ بدون ربات‌ها و بدون دنبال کنندگان فیک کار می‌کند.

اگر هدف شما حضور قوی در اینستاگرام است، Growthoid برای شما مناسب است. بدون شک در کمترین زمان کامنت‌های بیشتری در اینستاگرام دریافت می‌کنید

کامنت فیک اینستاگرام رایگان

خرید کامنت فیک، مغایر با شرایط اینستاگرام نیست. اما، برای ایمن نگه داشتن پروفایل و پست اینستاگرام خود، بهتر است از یک ارائه دهنده قابل اعتماد استفاده کنید.

 کامنت گیف در اینستاگرام

 کامنت گیف در اینستاگرام

کاربران اینستاگرام می‌توانند برای پاسخ دادن به استوری، از گیف استفاده کنند؛  اما حالا این کار را می‌توانند در کامنت گذاشتن روی یک پست نیز انجام بدهند.

اینستاگرام به کاربران اجازه می‌دهد تا روی پست‌ها و ریلزها با گیف نظر بدهند.

برای پاسخ دادن با یک گیف در اینستاگرام، باید روی دکمه کامنت در زیر پست ضربه بزنید و سپس گزینهٔ “GIF” را در سمت راست انتخاب کنید.

 این به کاربران امکان می‌دهد تا یک گیف مناسب را جستجو کنند. حالا روی گیف انتخاب شده ضربه بزنید و دکمه “ارسال” را فشار دهید.

 از فوریه 2023، این ویژگی فقط برای تعداد معدودی از کاربران در دسترس است، بنابراین بعد از مدت زمانی دیگر در دسترس سایرین قرار می‌گیرد.

کامنت بگیر اینستاگرام

وقتی اینستاگرام برای اولین بار شروع به کار کرد، محتوا و عملکرد آن ساده بود و تمام محتوای روی فید به ترتیب زمانی نشان داده می‌شد.

اما حالا این اپ دارای یک الگوریتم پیچیده است که تصمیم می‌گیرد کدام محتوا برای کاربر ارزشمندتر است و آن را نشان می‌دهد.

یکی از عوامل اصلی تعامل است. اگر کاربر همیشه با محتوای شما درگیر است، با اولویت بیشتری در فید اینستاگرام او نشان داده می‌شوید.

برای اینکه این اتفاق رخ دهد باید کاربر در قالب لایک و کامنت مشارکت بیشتری در پیج شما داشته باشد.

با این حال اگر بتوانید از طریق روش‌های نرمال مانند رشد و استراتژی هشتگ کار کنید، به احتمال زیاد موفقیت شما ماندگارتر خواهد بود.

 کامنت برای پست جایزه دار

امروزه در اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی، مسابقاتی برگزار می‌شود. در بیشتر این مسابقات افراد بر اساس کامنت‌هایی که بر روی یک پست مخصوص می‌گذارند در آن شرکت می‌کنند.

اگر می‌خواهید در این مسابقات از طریق کامنت برای پست جایزه دار، برنده شوید بهتر است برخی نکات را رعایت کنید.

اگر پیج برگزار کننده مسابقه، از ربات‌های خارجی برای قرعه کشی اینستاگرام استفاده می‌کند؛ بهتر است در ساعت‌های پایانی مسابقه، کامنت بیشتری برای پست جایزه دار بگذارید.  یعنی هرچه کامنت شما جدیدتر باشد؛ احتمال برنده شدن شما بیشتر است.

 کامنت انگلیسی برای رفع بلاک

یکی از مشکلات مهمی که امروزه بسیاری از کاربران در شبکه اجتماعی اینستاگرام با آن رو به رو می‌شوند؛ بلاک شدن از سمت اینستاگرام است. وقتی کاربری بلاک می‌شود؛ نه می‌تواند کامنت بگذارد و نه پست، حتی نمی‌تواند لایک کند.

یکی از راهکارهایی که برخی از کاربران برای رفع بلاکی در اینستاگرام به کار می‌گیرند؛ این است که از فالوورهای خود می‌خواهند برای پست هایشان کامنت انگلیسی بگذارند. اما طبق نظر کارشناسان این روش برای رفع بلاکی به صورت حتمی جوابگو نیست و باید مدت زمانی که اینستاگرام برای بلاک بودن تعیین کرده، طی شود تا فرد از بلاکی خارج شود.

از دلایلی که ممکن است اینستاگرام شما را بلاک کند می‌توان به لایک کردن زیاد در مدت زمان کوتاه، یا فالو و آنفالو کردن زیاد در بازه‌ی زمانی کم اشاره کرد. علاوه بر این اگر پست یا کامنت شما مغایر با  قوانین اینستاگرام باشد و برخی آن‌ها ریپورت کنند؛ اینستاگرام ممکن است پیج شما را بلاک کند.

برخی پیشنهاد می‌کنند برای رفع بلاکی در اینستاگرام می‌توان با خرید کامنت انگلیسی مشکل را برطرف کرد.

بعد از خرید کامنت انگلیسی باید به مدت سه روز فعالیتی در پیج خود نداشته باشید. با این کار اینستاگرام متوجه می‌شود که پیج شما واقعی است و کامنت‌های معنادار واقعی در زیر پست‌های شما نوشته شده است.

 کامنت جذاب برای اینستا

انتخاب و نوشتن یک کامنت جذاب برای پست اینستاگرام می‌تواند زمان زیادی نیاز داشته باشد؛ مخصوصاً اگر بخواهید اولین کسی باشید که روی عکس بهترین دوست خود کامنت می‌گذارید.

کامنت های زیبا

در این قسمت برخی از بهترین کامنت‌های جذاب برای اینستا را برای شما گرداوری کردیم تا هر زمان که نیاز دارید از آن‌ها استفاده کنید:

 • زیبایی مطلق همین جاست
 • این عکس خیلی جذابه، باید بذارم گوشیم خنک بشه.
 • اوه خدای من، بهترین دوست من زیباترین است!
 • چطور ممکنه اینقدر باحال باشی
 • بی عیب و نقص و خیره کننده.
 • این تصویر باید با تگ هشدار پست می‌شد
 • یکی با آتش نشانی تماس بگیرد
 • حس می‌کنم تمام عمرم تورو می‌شناسم.
 • دختر زیبا.
 • فوق العاده عالی.
 • تو خیلی خوب به نظر می‌رسی!
 • به شما ملکه #NoFilter می‌گویند
 • H E L P
 • تیپ و ظاهرت مختص فرش قرمزه!
 • خیلی عالی.
 • اگر زیبایی می‌تونست آدم بکشه…
 • تو خیره کننده به نظر می‌رسی.
 • چشمای دوست داشتنی داری.
 • خیلی دوست داشتنی هستی!
 • این عکس روز من را ساخت.
 • به درخششت ادامه بده!
 • خیلی نازی
 • خیلی کیوتی
 • فکم افتاد!
 • من در مورد عجایب هفتگانه جهان شنیدم و تو عجایب هشتم هستی
 • آیا می تونم این عکس را قاب کنم؟
 • چرا اینقدر خوشگلی؟
 • ای کاش می تونستم این عکس را چند بار لایک کنم
 • کاش من دوربینت بودم.
 • تو فید اینستاگرام منو روشن کردی
 • چه عکس خوبی ❤️
 • پشت این چشمای زیبا داستان زیباتری نهفته.
 • لبخند تو مسریه
 • تو شگفت انگیزی
 • تو فوق العاده ای ❤️
 • بهترین #OOTD که تا به حال دیدم!
 • هر روز زیباتر می‌شوی
 • چه بامزه! ❤️
 • تو باعث میشی قلبم تندتر بزنه.
 • قلب من ❤️
 • ملکه زیبایی
 • من خیلی خوش شانسم که تو رو دارم
 • عزیزم ❤️
 • پاپاراتزی‌ها کجان؟
 • الگوی من ❤️
 • قوی. زیبا. شجاع.

نظرات و پشنهادات شما؟

نظرات و پشنهاد شما در مورد کامنت های اینستاگرام چیست؟شما خرید کامنت سفارشی را انتخاب می کنید یا خرید کامنت رندوم ؟ در صورت داشتن هر گونه سوالی می توانید از بخش نظرات مطرح نمایید در اولین فرصت پاسخگو خواهیم بود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *