پرش به محتوا

گرفتن تیک آبی تلگرام و نحوه خرید آن

[ad_1]

گرفتن تیک آبی تلگرام ساده نیست در این مقاله با نحوه دریافت و گرفتن تیک آبی تلگرام با ربات رسمی @VerifyBot از سایت مارکتینگ 98 در خدمت شما هستیم

راهنمای مقاله

برای گرفتن تیک آبی تلگرام یا باید حتما یک شخص سلبریتی یا مشهور باشید و یا یک سازمان و شرکت بین المللی باشید و یا می توانید حساب کاربری خود را به تلگرام پریمیوم ارتقاء داده و از این طریق به راحتی اموجی تیک آبی را به پروفایل تلگرام خود اضافه کنید.

تیک آبی تلگرام چیست؟

وجود تیک آبی تلگرام در کنار نام کاربری نشان می‌دهد که ربات و یا کانال مورد نظر جعلی نبوده و به همان فرد و یا برند مورد نظر تعلق دارد. این امر توسط شبکه اجتماعی تلگرام مورد تایید قرار گرفته و بر این اساس می‌توانید از اصلی بودن اکانت مورد نظر مطمئن شوید. این نشان آبی رنگ را به طور معمول می‌توان در پیج افراد مشهور مانند سیاستمداران، برندهای معروف شرکت‌ها و… مشاهده کرد. چنان‌چه شما یک شخص معروف و یا دارای برند شناخته‌شده‌ای نیستید امکان دریافت تیک آبی رسمی را نخواهید داشت.

پیشنهاد ویژه: چگونه در سرچ تلگرام اول باشیم

ربات تیک آبی تلگرام

ربات تیک آبی تلگرام با ایدی @VerifyBot در دسترس است برای فعال سازی و دریافت تیک آبی تلگرام شما باید لینک کانال، ربات یا گروه تلگرامی خود را به این ربات ارسال کنید تا پس از بررسی مالکیت شما را تایید شود.

خرید تیک آبی تلگرام

خرید تیک آبی تلگرام باعث جلب اعتماد می شود. دریافت تیک آبی تلگرام به این معنی است که تلگرام اعتبار و هویت شما یا برندتان را تایید می کند برای خرید تیک آبی با ما در تماس باشید.

برخی از شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام، توییتر، تلگرام و … به برخی از کاربران خود تیک آبی می دهند؛ خرید تیک آبی تلگرام به معنای مشهور و معتبر بودن آن اکانت می باشد؛ به همین دلیل است که تیک آبی از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و افراد به دنبال دریافت یا خرید تیک آبی هستند ؛ زیرا آن ها می دانند که بدین ترتیب می توانند به سادگی اعتماد سایر کاربران را به دست آورند.

پیشنهاد ویژه : خرید ممبر تلگرام

آموزش گرفتن تیک آبی تلگرام

تلگرام، برای سازمان‌ها و افراد مشهور ، امکان تایید هویت را فراهم کرده تا کاربران بتوانند اکانت های رسمی را به راحتی شناسایی کنند. تیم تلگرام معمولا کانال‌ها، ربات‌ها یا گروه‌های عمومی رسمی و فعالی را تایید می‌کند که حداقل در دو مورد از پلتفرم‌های زیر، حساب تایید شده داشته باشند:

  • تیک‌تاک
  • اینستاگرام
  • فیسبوک
  • یوتیوب
  • توییتر
  • VK
  • اسنپ‌چت
گرفتن تیک آبی تلگرام

شرایط لازم برای گرفتن تیک آبی تلگرام

بررسی شهرت

در طی پروسه‌ی تایید، از شما درخواست خواهد شد که حداقل ۲ لینک از مقاله‌های رسانه‌ای که به شما یا سازمانتان اشاره می‌کنند، برای ما بفرستید. جهت تسریع پروسه‌ی تایید هویت، توصیه می‌کنیم که موارد زیر در این لینک‌ها رعایت شده باشند:

  • منبع یا ناشر خبر شناخته شده بوده و تازه کار نباشد
  • مقاله به زبان انگلیسی نوشته شده باشد

مقاله به سازمان یا فرد سرشناس مورد نظر اشاره کرده باشد، ولی نیازی نیست لینکی به تلگرام داده باشد

اگر 2 حساب تایید شده در این پلتفرم‌ها نداشته باشم، چه می‌شود؟

اگر یک صفحه‌ی بدون مشکل در ویکی‌پدیا داشته باشید که «رهنمودهای سرشناسی» ویکی‌پدیا را رعایت کرده و در آن لینکی به کانال، ربات یا گروه عمومی شما در تلگرام وجود داشته باشد، می‌توان آن را به عنوان یک حساب تایید شده در نظر گرفت.

برای سازمان‌ها، وجود لینک کانال تلگرام در سایت رسمی سازمان نیز ممکن است مورد تایید واقع شود. ربات پس از بررسی لینک‌های شبکه‌های اجتماعی، به شما اجازه‌ی ثبت اطلاعات و توضیحات اضافی را خواهد داد.

اگر به جای شبکه‌های اجتماعی، از ویکی‌پدیا یا وبسایت رسمی خود استفاده می‌کنید، لطفا اطمینان حاصل کنید که لینک کانال، گروه یا ربات تلگرامی که می‌خواهید تایید کنید، در آن‌ها وجود داشته باشد.

اگر 2 مقاله‌ی خبری نداشته باشم، چه می‌شود؟

اگر یک صفحه‌ی بدون مشکل در ویکی‌پدیا داشته باشید که «رهنمودهای سرشناسی» ویکی‌پدیا را رعایت کرده و در آن لینکی به کانال، ربات یا گروه عمومی شما در تلگرام وجود داشته باشد، می‌توان آن را به عنوان یک حساب تایید شده در نظر گرفت.

برای سازمان‌ها، وجود لینک کانال تلگرام در سایت رسمی سازمان نیز ممکن است مورد تایید واقع شود. ربات پس از بررسی لینک‌های شبکه‌های اجتماعی، به شما اجازه‌ی ثبت اطلاعات و توضیحات اضافی را خواهد داد.

تایید هویت به چه معناست؟

یعنی کانال، گروه یا ربات شما رسمی و از سمت تلگرام تایید شده است. سازمان‌ها و افراد سرشناس می‌توانند درخواست تایید هویت ثبت کنند. روند تایید و پیش‌نیازهای آن، برای همه یکسان خواهد بود.

در صفحه‌ی اطلاعات گفتگو، نشانگر ویژه‌ای برای حساب‌های تایید شده  نمایش داده می‌شود. این نشانگر، در فهرست گفتگوها و در نتایج جستجو نیز قابل مشاهده خواهد بود.

تایید حساب، به هیچ وجه به معنای حمایت از عقاید یا محتوای درون گفتگو نیست، بلکه تنها گزینه‌ای است برای کاربران، خبرنگاران و… تا بتوانند منابع رسمی را شناسایی کنند.

آیا حساب‌های کاربری شخصی نیز می‌توانند تایید شوند؟

متاسفانه تلگرام در حال حاضر حساب کاربران را تایید نمی‌کند. تایید هویت فقط برای کانال‌ها، ربات‌ها و گروه‌های رسمیِ بزرگ و فعال قابل انجام است.

آیا تایید هویت را نیاز دارم؟

دقت داشته باشید که تایید شدن، هیچ قابلیتی به تلگرام شما اضافه نخواهد کرد و تنها جهت نمایش رسمیت کانال، گروه یا ربات شماست. قرار دادن لینک تلگرام در سایت و یا دیگر حساب‌های رسمی شما هم نتیجه‌ای مشابه خواهد داشت.

چگونه پس از تایید، نام یا لینک خود را تغییر دهم؟

امکان تغییر نام یا لینک کوتاه (t.me/…) کانال‌ها، گروه‌ها یا ربات‌های تایید شده وجود ندارد. اگر این تغییرات برای شما اجباری است، باید ابتدا حساب خود را از حالت تایید شده خارج کنید. برای این کار، دستور /unverify را به ربات @VerifyBot بفرستید. بعد از اعمال تغییرات مورد نظر خود، می‌توانید دوباره پروسه‌ی تایید را با کمک ربات انجام شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *