پرش به محتوا

۲.۶ میلیارد دلار از بیت کوین‌های صرافی‌ هک‌شده Mt. Gox پس داده می‌شود؛ پیش‌نویس ارائه شد

۲.۶ میلیارد دلار از بیت کوین‌های صرافی‌ هک‌شده Mt. Gox پس داده می‌شود؛ پیش‌نویس ارائه شد – رمز ارز

اخبار بیت کوین

اخبار صرافی‌ها

پس از گذشت سال‌ها از هک بزرگ صرافی مت گاکس (Mt. Gox)، پیش‌نویس طرح پس‌دادن وجوه سرقت‌رفته ارائه‌ شد.
به گزارش دکریپت، یکی از متولیان حقوقی مت گاکس پیش‌‌نویس طرح اعاده اعتبار را به ثبت رساند. این طرح به کاربران سابق این صرافی بیت کوین‌هایشان را بازمی‌گرداند.
در پیش‌نویس این طرح نوشته شده است:
دادگاه ناحیه‌ توکیو و یک بازپرس این پیش‌نویس اعاده اعتبار را بررسی و مشخص خواهند کرد که آیا طبق این پیش‌نویس اقدامی انجام می‌شود یا خیر.
به‌عبارت دیگر، طرح ارائه‌شده بررسی خواهد شد و اگر دادگاه توکیو با آن موافقت کند، در آینده نزدیک سرمایه کاربران سابق مت‌ گاکس به آنها پس داده می‌شود.
هک صرافی مت گاکس که از آن به‌عنوان بزرگترین هک تاریخ ارزهای دیجیتال یاد می‌شود، به تعطیلی این صرافی منجر شد که در آن زمان میزبان بیش از ۷۰٪ مبادلات بیت کوین بود. تاکنون چندین بار در دادگاه‌های مختلف برای رهگیری هکرهای این صرافی و یافتن مجدد بیت کوین‌ها تلاش شده است.
قرار است چیزی در حدود ۱۴۰,۰۰۰ بیت کوین به کاربران سابق مت گاکس برگردد که با قیمت‌های امروز، ارزش این مقدار بیت کوین به حدود ۲.۶ میلیارد دلار می‌رسد.
در فوریه ۲۰۱۴ (بهمن ۹۲)، زمانی که هک مت گاکس اعلام شد، قیمت هر واحد بیت کوین حدود ۷۰۰ دلار بود. بنابراین کاربران سابق این صرافی بیت کوین‌های خود را با بیش از ۲,۶۰۰ درصد سود به دست می‌آورند.

موردی یافت نشد.

wpDiscuzدیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدxInsertComment Author Info