پرش به محتوا

خریدهای سنگین بیت کوین طی ۴۸ ساعت گذشته؛ شرکت‌ها در کف بیت کوین جمع می‌کنند؟

خریدهای سنگین بیت کوین طی ۴۸ ساعت گذشته؛ شرکت‌ها در کف بیت کوین جمع می‌کنند؟ – رمز ارز

اخبار بیت کوین

گرگ کیپولارو (Greg Cipolaro)، سرپرست بخش تحقیقات نیویورک دیجیتال اینوستینگ گروپ (NYDIG)، در ایمیل روز گذشته به مشترکان این شرکت سرمایه‌گذاری، خاطرنشان کرد که سرمایه‌گذاران نهادی به سقوط اخیر قیمت، به چشم یک فرصت خرید نگاه کردند.
به گزارش کوین دسک، اظهارات کیپولارو پس از سقوط قیمت بیت کوین از اوج ۶۴,۰۰۰ دلاری به ۵۱,۵۴۱ دلار انجام شد. در حال حاضر هر واحد بیت کوین در محدوده ۵۵,۰۰۰ دلار معامله می‌شود. او همچنین به افزایش خرید بیت کوین توسط سرمایه‌گذاران نهادی هم اشاره کرد.
قیمت بیت کوین همچنان نسبت به ابتدای سال جاری میلادی ۸۹ درصد بیشتر شده است. از سوی دیگر، سرمایه‌گذاران دانه‌درشت به بیت کوین به‌عنوان سرپناه امن سرمایه‌گذاری در مقابل تورم نگاه می‌کنند؛ بسته‌های حمایتی دولت آمریکا برای حمایت از شهروندانش در مقابل پیامدهای مالی ویروس کرونا و اقدامات مشابه بانک‌های مرکزی دیگر، باعث شده است تا ارزش ارزهای فیات کمتر شود.
کیپولارو، در بخش دیگری از ایمیل خود نوشت:
سرمایه‌گذاران نهادی در چنین زمان‌هایی ذهنیت «خرید در کف» دارند، این مسئله می‌تواند نشان‌دهنده آن باشد که آنها حالا دیگر بهتر با نوسانات بیت کوین کنار می‌آیند.
او در ادامه گفت:
فکر می‌کنیم ریشه افزایش فشار فروش اخیر این بود که سرمایه‌گذاران به جای آنکه موقعیت‌های خود را با اخبار فاندامنتال اتخاذ کنند، با فاکتورهای دیگر این کار را کردند؛ به‌عبارت ساده، معامله‌گران بیش از اندازه از اهرم‌ها در موقعیت‌های لانگ استفاده کردند و این مسئله باعث شد تا لیکوییدشدن غیرقابل‌اجتناب باشد.
کیپولارو به اختلاف قیمت بالای بیت کوین در صرافی کوین بیس و بایننس هم اشاره کرد و نوشت:
اختلاف قیمت معاملات آنی بیت کوین در کوین بیس و باینس که معمولاً خیلی کم است، به ۳ درصد رسید؛ این داده‌ها به ما نشان می‌دهد که فشار فروش بیش از آن که از سمت آمریکای شمالی باشد، از آسیا بوده است.

موردی یافت نشد.

wpDiscuzInsertComment Author Info

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *